Jabuk
Porabljanje prostora aplikacij
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 05.04.2015
Prispevkov: 83
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 14.02.2016 19:19:52
Porabljanje prostora aplikacij
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

bom kratek imam iphone 6 plus 16 GB. Ga uporabljal, nalagal aplikacije in cez cas videl da mi je zacelo zmankovati prostora. Naredil test:

v Settings / General / Usage / Manage Storage zazna 88 aplikacij, napise 11,1 GB zasedeno in na voljo se 495 MB. Racunal zasedenost teh 88 aplikacij ko mi jih manage storage prikaze in naracunal cca 8 GB da zasedejo, zakaj mi potem javlja da je zasedenost 11,1 GB?

Zanima me tudi kako je z updati apliakcij, ce recimo excel zasede 500 MB in je na voljo update in na update pise tudi cca 500 MB potem kaj na novo zasede prostor 500 MB ali samo povozi staro aplikacijo? Zaradi tega sem zaprl avtomatsko updatanje...

Pa se to storage mi kaze 88 apliakcij ceprau sem jih prestel 111 in razlike v aplikacijah je 23?

Z battery apliakcijo sem cistil zadevo...

Pa se to sem opazil da niha prostor ko scistim z batery da mi je pred pou ure kazalo v batery 493 MB v storage pa 475 MB...

Sedaj se pousod ujema 495 MB se na voljo

Hvala za kak odgovor
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 05.04.2015
Prispevkov: 83
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 14.02.2016 19:51:33
Re: Porabljanje prostora aplikacij
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vem da sistem tut nekaj pobere ampak da je taka razlika? Sumim na update?
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 14.02.2016 19:52:58
Re: Porabljanje prostora aplikacij
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nekaj prostora porabi tudi sistem za razno predpomnenje. Npr. če ti iOS ponuja update sistema, ki ga še nisi naložil (recimo iOS 9.2.1), ti to že zaseda prostor na telefonu.

16Gb je žal dandanes premalo za tak telefon. Ne razumem Appla, zakaj ne dvignejo minimalne kapacitete na 32Gb.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 05.04.2015
Prispevkov: 83
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 14.02.2016 20:40:14
Re: Porabljanje prostora aplikacij
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja imas prav. Kako je pa z updati? Pa se to je kaj razlike ce nalagas aplikacije preko telefona in ne preko itunsa? Pa k jih brises je kaka razlika bol to me zanima ce jo brises preko itunsa ali direktno iz telefona?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani