Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
iOS 9.2
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 24.11.2015 22:43:37
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam pri bajti 2 ipada in 2 iphonea. Na vseh napravah enako. Sprasujem kolege in enako. Ne razumem kako da drugi tega ne opazite.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 24.11.2015 22:59:35
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za indikator jakosti res se nisem opazil, da bi kaj zafrkavalo... Res pa je, da ne spreminjam tega pogosto... Najveckrat jakost pogovora... Ampak takrat imam iPhone ob usesu... in ne gledam na zaslon Wink ...

Gumb za ponovitev klica ob zasedeni stevilki sem dosedaj se vedno imel...

Tisto tretje, da te sogovornik ne slisi, pa bi prej rekel, da je problem operaterja...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1592
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 24.11.2015 23:02:40
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
Jaz imam pri bajti 2 ipada in 2 iphonea. Na vseh napravah enako. Sprasujem kolege in enako. Ne razumem kako da drugi tega ne opazite.


če tega buga nimam ga ne morem opaziti Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 30.10.2008
Prispevkov: 1037
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 25.11.2015 09:55:52
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
hm.. ios počasen in lagast? ne vem no, na mojem iphonu 5 je za moje pojme odličen. še celo zelo sem navdušujem nad baterijo pri jailbrejkanem apartu. seveda kdaj kje kaj zalaga, kar je čisto razumljivo, sej je samo neumen aparat.
ne vem pa čist točno kaj bi ti sploh rad, mogoče je pa samo prišel čas zate, da prešaltaš mal na android in windowse..


Ne bom komentiral Androida...ampak na Windows 8.1 sem imel Lumio 930 je delalo vse gladko in tekoče! Je pa še vedno potrebno, da sistem malo dozori...ampak zaenkrat vse super. Prodal, ker je imel tel. napako blinkanja ekrana..baje vse 930-ke. lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.04.2015
Prispevkov: 359
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #45   Objavljeno 25.11.2015 10:22:13
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam imam 9.2 že od bete 1. Sedaj je že teden dni na voljo beta 4 in meni osebno vse deluje brezhibno oz. nisem opazil nobene reees bistvene oz. moteče stvari za omenit. Mogoče kakšna manjša zadeva, ki se je pa zdaj niti ne spomnim. Je pa delovanje v primerjavi z 9.1 že od 9.2 beta 3 veliko bolj tekoče po moji presoji. Govorim za iPhone 6s plus.

Tako, da če se mene vpraša priporočam public beto 9.2 saj imam dobre izkušnje z njo in tudi ogromno uporabnikov po forumih jo hvali Smile.

_________________
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #46   Objavljeno 25.11.2015 18:34:25
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To je to, ko se ze navadis na tako delovanje pa se ti zdi, da je zdaj ze boljse. Cool
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.04.2015
Prispevkov: 359
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #47   Objavljeno 25.11.2015 22:59:51
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja imaš prav scrm. Moram reči, da sem imel danes v roki Samsung Galaxy Note 4, ki si ga je prijatelj kupil nekaj dni nazaj. In, ko sem po nekaj deset sekundah ugotovil, da dela (vsaj zaenkrat) vrhunsko si nisem upal dati svojega iPhone 6s plus zraven, da me ne bi bilo sram, da telefon za 380€ kolikor je dal za njega dela boljše od 800€ vrednega telefona. Malo sem se zamislil moram rečt Smile.

Če pa smo že pri temu me zanima, če se da še kako drugače zmanjšati animacije kot pa samo z reduce mode ON ?

_________________
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #48   Objavljeno 26.11.2015 00:04:02
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AlexWein je napisal/a:
Samsung Galaxy Note 4, ki si ga je prijatelj kupil nekaj dni nazaj. In, ko sem po nekaj deset sekundah ugotovil, da dela (vsaj zaenkrat) vrhunsko si nisem upal dati svojega iPhone 6s plus zraven,

nekaj dni starega galaxya si testiral nekaj sekund.. jaz upam, da si v vsem tem dolgem času uspel podrobno potestirat poleg varnost in stabilnost sistema tudi vse ostalo...
mene že knof na kateremkoli galaxiju ki sem ga kdaj videl moti do bolanga.. kako lahko gor postavjo tak cheap shit izdelek, joj mene.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.03.2013
Prispevkov: 585
Kraj: Sac,CA
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #49   Objavljeno 26.11.2015 02:01:58
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hmm na zadnji beti mi WI-FI calling ne dela:/
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.04.2015
Prispevkov: 359
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #50   Objavljeno 26.11.2015 09:28:21
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
nekaj dni starega galaxya si testiral nekaj sekund.. jaz upam, da si v vsem tem dolgem času uspel podrobno potestirat poleg varnost in stabilnost sistema tudi vse ostalo...
mene že knof na kateremkoli galaxiju ki sem ga kdaj videl moti do bolanga.. kako lahko gor postavjo tak cheap shit izdelek, joj mene.


Ja testiral sem ga kratek čas, ker mi ni bilo pomembno nič drugega kot hitrost odpiranja aplikacij in nekaj multitasking-a, ker sem pred tem uporabljal predhodnika Note 3 in vem kako je bilo tam Smile. In, če smo pošteni pri navadnem uporabniku ni varnost na prvem mestu, ki bi prepričala za nakup neke naprave. Za mene je pomembna odzivnost, uporabne funkcije in nazadnje je že fajn, če je design vredu in lep ter dobra kvaliteta materialov. Pri čemer je za moje pojme ŠE zaenkrat v vsem boljši Apple. Presenetila me je samo odzivnost zaenkrat še novega oz. nekaj dni starega Galaxy-a Smile.

_________________
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #51   Objavljeno 26.11.2015 11:08:35
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AlexWein je napisal/a:
In, če smo pošteni pri navadnem uporabniku ni varnost na prvem mestu, ki bi prepričala za nakup neke naprave. Za mene je pomembna odzivnost, uporabne funkcije in nazadnje je že fajn, če je design vredu in lep ter dobra kvaliteta materialov. Pri čemer je za moje pojme ŠE zaenkrat v vsem boljši Apple. Presenetila me je samo odzivnost zaenkrat še novega oz. nekaj dni starega Galaxy-a Smile.

jah, ne vem no, jaz sem navaden uporabnik, pa vem, da zame je varnost poleg stabilnosti zelo pomembna, za ostalih 90% pa verjetno res ni, sam kaj čmo, zelo veliko je bumbarjev na tem planetu.
jaz sicer nisem mel nobenega androida, ampak sem mnogo let uporabljal windowse in vem kaj pomeni skret sistem, potem pa vedno, ko je kdo hotel kaj naredit s svojim androidom se je neki sesul, al ni delal, ker ni mel aplikacije, al si mogu pa 5x kliknit ok, da je odprl en filemček recimo, pa take bedastoče..
potem imam prijatelje, ki mi hočejo pokazat neke superduper funkcije androida, medtem, ko mu jaz razlagam o tehtanju na ekranu novega iphona, on men razlaga kako pri novem galaxy s6 edge double click na tisto cheap shit home tipko odpre fotoaparat.. pa to je neverjetno genijalna funkcija..
no pa ta edge ekran je itak popoln skret, totaln gimmic ki se razpoči v momentu, ko ga grdo pogledaš. kolega niti ne ve kam, pa kako, pa kdaj, se je nekam naslonu, seveda s telefonom v žepu in je ekran šu na pol, pa pravi, da zdele lih ni pri volji da bi dal 300eur za nov ekran. itd itd.
seveda pa vsakemu svoje.. da me ne boš narobe razumel.. jaz bi rad videl čim manj jabučnih uporabnik seveda, ker tako se mora apple trudit, za vsakega uporabnika.. zdej ko jih je pa maljone in apple služi miljarde se jim pa tud bolj j?be za vse skup.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1234
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #52   Objavljeno 27.11.2015 09:53:56
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
...jaz bi rad videl čim manj jabučnih uporabnik seveda, ker tako se mora apple trudit, za vsakega uporabnika.. zdej ko jih je pa maljone in apple služi miljarde se jim pa tud bolj j?be za vse skup.

Tudi jaz imam občutek, da je Apple kvaliteta padla, predvsem tam, kjer je bil do sedaj "najjači", to je pri programski opremi. Čedalje več bugov, popravkov, lapsusov, osnovnošolskih napak itd. se dogaja. Sad

Jaz sem z OS X relativno pozno štartal, pa vendar vem, da je bil včasih OS X precej boljši, kot je sedaj, ko prvič opažam, da celo nekatere funkcije ne delujejo, kot npr. povečana miška, ko "pošejkaš" z njo, in še bi se dalo najti stvari, ki preprosto ne delujejo. Tudi uporabniki Parallelsov smo se v zadnjem času precej zahebavali s težavo, ko notifications zmrznejo Windowse, ki jih laufaš na Parallelsih, in sedaj se je izkazalo, da to ni napaka Parallelsov, pač pa kar OS X-a, ker se v novi beta verziji ta napaka več ne pojavlja. Meni osebno je bil Yosemite precej boljši od El Capitana, čeprav morda res drži, da je bolj odziven, hitrejši itd., vendar jaz pri svojem delu tega nekako ne opazim, čeprav delam tudi z video editingom itd. Morda opazim le pri renderingu, pa še to ni neka opazna razlika, da bi "trgala gate". Seveda sem z Macom še vedno zelo zadovoljen, pa vendar opažam, da nekako to ni več to, kar je bil Apple še nekaj let nazaj. Je pa še vedno moja prva izbira med vsem, kar ponuja trg. Jezi me tudi, da ne morejo narediti numerične brezžične tipkovnice Angry Je to res tak problem? In, ne bodo rekli, da ne bi bilo dovolj velikega trga za takšno periferijo.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.10.2011
Prispevkov: 46
Kraj: Žiri
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #53   Objavljeno 29.11.2015 08:26:53
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Še komu ne dela AirPlay na zadnji beti? Zdajle se nekaj igram s telefonom, pa nikakor ne morem naredit screen mirroringa na win7....
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #54   Objavljeno 29.11.2015 11:55:24
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
GasperP je napisal/a:
Še komu ne dela AirPlay na zadnji beti? Zdajle se nekaj igram s telefonom, pa nikakor ne morem naredit screen mirroringa na win7....


Ravno vceraj sem iz iPhone 6s z namesceno zadnjo beto predvajal slike in videe na novi Apple TV preko AirPlay-a ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.10.2011
Prispevkov: 46
Kraj: Žiri
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #55   Objavljeno 29.11.2015 12:15:04
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Doma imam samo laptop z Windows 7. Sem poskusil z X-Mirage ampak mi ne ponudi opcije screen mirroring...
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #56   Objavljeno 29.11.2015 13:56:03
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Probaj tega: http://www.airserver.com/

Pri neuradnih AirPlay sprejemnikih je vedno malce loterije, kater bo delal...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.06.2013
Prispevkov: 719
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #57   Objavljeno 02.12.2015 19:26:46
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tako, pa se je zgodilo, da sem šel na beta 4 z razlogom po bolj stabilnem delovanju telefona hahah Naredil sem nadgradnjo z .ipsw fajlom, brez registriranega udid in brez (aktivne) public bete.

Nekaj bugov na ios 9/9.1:

- slabo delovanje skenerja za prstne odtise
- momentalni freeze telefona in neodzivnost za nekaj sekund
- nemogoče brisanje appov, kljub pritisku na X, se ne zgodi nič in zgleda kot da je telefon frizno
- težave z wifi, danes do popoldneva nisem dobival emailov in ko sem naredil on/off wifi so prileteli
- laggy in počasn siri
- notification na lock screen se ne pokaže, telefon pa zapiska in obvesti


Baterija pa je bila na 9.1 super in upam, da bo na beta tudi. Dobro, staro, hitro in natančno skeniranje prsta pa je spet nazaj Smile


Nazadnje urejal/a rawr Sre 02. Dec 2015 20:27; skupaj popravljeno 1 krat

_________________
LG G6
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.04.2015
Prispevkov: 359
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #58   Objavljeno 02.12.2015 20:21:03
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Predvidevam, da so navedeni bug-i od iOS 9.1 al? Smile

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.06.2013
Prispevkov: 719
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #59   Objavljeno 02.12.2015 20:27:43
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AlexWein je napisal/a:
Predvidevam, da so navedeni bug-i od iOS 9.1 al? Smile


Ja. Popravljeno.

_________________
LG G6
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1592
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #60   Objavljeno 02.12.2015 20:54:26
Re: iOS 9.2 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest nimam niti enega od naštetih težav. Prstni odtis za moje pojme dela še prehitro, ker ne morem pogledati ure, ker se takoj odklene.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani