Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Iphone 3G na Hrvaškem
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.02.2008
Prispevkov: 89
Kraj: Murska Sobota
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 08.11.2008 14:48:51
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vsak telefon je dober za kaj ga rabiš!
Jaz sem bolj tak tip (sem bil), ki je rad menjaval telefone. začelo se je v sedmem razredu osnovne šole, ko so še po televizijah rojile prve mobitelove reklame za mobiregljo in mobičuka, takrat sem prvič kupo prvo regljo (Ericssona). Pol se je pa začel moj fetiš Very Happy na telefone, nevem kaj mi je bilo, še zdaj nevem tega razložiti, vsak mesec sem mel drug telefon, še kolega od fotra je uvažo neke mobitele z nemčije, tak da sem mel skoraj vsako znamko telefona. Zdaj pa sem začel pisati diplomo in vam rečem, da imam iPhona prve generacije, mi ga je kolega pripeljal iz amerike, ko so izšli! To je moj približno 50-ti telefon, ki ga še do zdaj nisem menjal!!! Zakaj?? Ker laufa na OS X platformi!!! Kar je meni osebno nekaj najboljšega!

Druga zgodba:
Foter je nedavno nazaj nabavo Omnio, za moje mnenje katastrofa od telefona! (Počasen, baterija, uporabniški vmesnik, WM 6.1....) In me je rotil naj menjam mojega iPhona z njegovo Omnio, pa sem rekel, da ne! In sva nekak prišla, do ideje, da menjava Omnio za iPhona 1. generacije. Našla sva žrtev Laughing , ki je bila pripravljena menjat. In ko fotra zdaj pogledam v oči, vidim da je srečen Very Happy . Mimo grede, foter je star 50 let!
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani