Jabuk
Tipkovnica oz. tipke na iPad Air
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 03.07.2011
Prispevkov: 34
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 22.05.2015 22:58:56
Tipkovnica oz. tipke na iPad Air
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ze nekaj casa nisem uporabljal iPad Aira in danes med tipkanjem me je dodobra zmedlo, in sicer - ali se pri pisanju oz. tipkanju kaksnegakoli teksta na iPadu crke na tipkovnici ob dotiku ne povecajo oz. izskocijo za kratek trenutek (boljsi izraz bi verjetno bil "letters not popping out"), kot se to zgodi na iPhone-u? Ali da vsaj nekoliko potemni tipka, katero tapnes? Sem skoraj popolnoma preprican, da ni bilo vedno tako.. Ima kdo podobno tezavo (ce to tezava sploh je) oz. pozna resitev? 😳
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 10.04.2009
Prispevkov: 1463
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 22.05.2015 23:17:02
Re: Tipkovnica oz. tipke na iPad Air
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Luc je napisal/a:
Ze nekaj casa nisem uporabljal iPad Aira in danes med tipkanjem me je dodobra zmedlo, in sicer - ali se pri pisanju oz. tipkanju kaksnegakoli teksta na iPadu crke na tipkovnici ob dotiku ne povecajo oz. izskocijo za kratek trenutek (boljsi izraz bi verjetno bil "letters not popping out"), kot se to zgodi na iPhone-u? Ali da vsaj nekoliko potemni tipka, katero tapnes? Sem skoraj popolnoma preprican, da ni bilo vedno tako.. Ima kdo podobno tezavo (ce to tezava sploh je) oz. pozna resitev? 😳


Tega nikoli ni bilo na iPadu. Potemniti pa bi se moralo.

_________________
Sent from my iPod shuffle
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 23.05.2015 07:42:36
Re: Tipkovnica oz. tipke na iPad Air
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih

Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 03.07.2011
Prispevkov: 34
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 23.05.2015 08:14:03
Re: Tipkovnica oz. tipke na iPad Air
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Situacijo sem najprej resil le z restoranjem "as a new device".. A potem ko sem spet nekako vse nastavil po svoje, se je problem spet pojavil..

Tako kot na iPhoneu sem tudi na iPadu z namenom, da bi baterija zdrzala dlje, avtomatsko med nastavljanjem vklopil vse opcije v Settings - General - Accessibility - Increase Contrast.. Na iPhonu je v tem primeru se vedno vidno, kateri "key" na tipkovnici tapnes, ker rahlo izskoci, na iPadu pa ne.. Izklop opcije "Reduce transparency" v zgoraj opisanih nastavitvah je resil situacijo - ko tapnes tipko se zatemni..

Solved! Hvala za oba replya, sta bila v pomoc.. 👍🏻😀
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani