Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 24, 25, 26  Naslednja
Počen ekran - Kaj sedaj?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.11.2011
Prispevkov: 133
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #281   Objavljeno 29.03.2015 14:14:14
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Me pa zanima kaj je tole na spodnjem desnem delu nek flek na beli barvi, hin lcd, ali se da z kakim domačim popravilom fixat. Npr če bi zagrel ali kaj podobnega ?

Nastalo je kar čez noč:

Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.06.2013
Prispevkov: 719
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #282   Objavljeno 29.03.2015 18:33:31
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni se je podobno zgodilo na 4S, isto čez noč. Po 2 ali 3 dneh je samo od sebe zginlo. ?!

_________________
LG G6
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 29.03.2015
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #283   Objavljeno 29.03.2015 20:07:09
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

prosil bi za nasvet.
Imam iPhone 6 Plus, kupljen v Nemčiji v Apple Retail Store.
Sedaj mi je padel na tla in močno je počil ekran.
Problem je, da ekran ne dela (vedno je črno) in mislim da tudi touch ne.
Drugače pa deluje (zvok, vibracija), vedndar ga ne morem uporabljati, saj niti pin kode ne morem vnesti.

Kaj lahko naredim?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #284   Objavljeno 29.03.2015 20:44:25
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Exchange na epl ali proservisu za 400€.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2011
Prispevkov: 262
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #285   Objavljeno 29.03.2015 21:23:55
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Alpa v nemcijo naj ti zamenjajo ekran za navadno 6 je 121evrckov za 6+ pa nevem koliko je lahko se pa pozanimam
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 29.05.2012
Prispevkov: 33
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #286   Objavljeno 30.03.2015 09:05:54
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz bi ti predlagal da prek ebaya kupis novi lcd digitizer komplet in menjaš sam doma, če si saj malo natančen. Jaz sem tako kupil, iz Londona prispela pošiljka v 3 dneh, 1,5 ure dela (počasi), pa sem sam zamenjal ekranček.
Maš na youtube ogromno posnetkov kako menjati, tako da ni težko.
Sam ko kupuješ z ebaya poglej feedbacke da nima negativnih.
Za i6 me je prišel cca 90€ lcd.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #287   Objavljeno 30.03.2015 09:14:14
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa je vredno zaradi par 10 evrov izgubiti garancijo (ce je izven garancije je itak vseeno, vendar pa imajo sesitce se vsaj 6 mesecev garancije Smile ) ... ? Kot so ze pisali, pride menjava v Apple Store okoli 120€... Najblizji Apple Store je v Benetkah ... pa mozno, da se da oddati tudi v recimo BIP Computers v Trstu (je za vprasati)...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #288   Objavljeno 30.03.2015 17:51:40
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Pa je vredno zaradi par 10 evrov izgubiti garancijo (ce je izven garancije je itak vseeno, vendar pa imajo sesitce se vsaj 6 mesecev garancije Smile ) ... ? Kot so ze pisali, pride menjava v Apple Store okoli 120€... Najblizji Apple Store je v Benetkah ... pa mozno, da se da oddati tudi v recimo BIP Computers v Trstu (je za vprasati)...

Lahko oddaš tudi v celovcu ali pa v bip. Like
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #289   Objavljeno 30.03.2015 20:31:16
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A v nemčiji pa menjajo samo lcd? Pri nas pa je možna samo menjava?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #290   Objavljeno 30.03.2015 23:23:49
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
A v nemčiji pa menjajo samo lcd? Pri nas pa je možna samo menjava?


Zaenkrat je še tako ja Smile
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #291   Objavljeno 31.03.2015 06:15:11
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
A v nemčiji pa menjajo samo lcd? Pri nas pa je možna samo menjava?

Treba je vedeti da nikjer v EU ne sraufajo sami ekranov.. Vse se posilja v applov servisni center .....
In tako bo tudi v Sloveniji enkrat... Cakalna doba pa je ponavadi 5-10 delovnih dni... Sad
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #292   Objavljeno 31.03.2015 06:25:10
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gpc17 je napisal/a:
Treba je vedeti da nikjer v EU ne sraufajo sami ekranov.. Vse se posilja v applov servisni center .....
In tako bo tudi v Sloveniji enkrat... Cakalna doba pa je ponavadi 5-10 delovnih dni... Sad


To bi bilo fajn cimprej narediti... Cakalna doba 5-10 dni je sprejemljiva glede na to, da pri tem lahko privarcujes vsaj 200€... se vedno pa je narejeno na uradnem servisu z originalnimi deli tako, da garancija ostane ... Kaj je sploh ovira, da tega se nimamo in da je treba za kaj takega na sever ali zahod? Se vedno zaplankani "balkan" ali je kaksen drug razlog? Dvomim,d a bi za vse bil kriv Apcom (servisni kanal je verjetno locen od prodajnega... ali se motim?) ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #293   Objavljeno 31.03.2015 17:32:17
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
To bi bilo fajn cimprej narediti... Cakalna doba 5-10 dni je sprejemljiva glede na to, da pri tem lahko privarcujes vsaj 200€... se vedno pa je narejeno na uradnem servisu z originalnimi deli tako, da garancija ostane ... Kaj je sploh ovira, da tega se nimamo in da je treba za kaj takega na sever ali zahod? Se vedno zaplankani "balkan" ali je kaksen drug razlog? Dvomim,d a bi za vse bil kriv Apcom (servisni kanal je verjetno locen od prodajnega... ali se motim?) ...

Ja servisni kanal je čist ločen od prodajnega.. Nevem kje točno je problem. Se še dogovarjajo, da bi to sprostili za naše balkanske države. Ker razlike bodo res očitne v ceni. Pomoje bo še letos na voljo ta opcija. Mad
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.02.2009
Prispevkov: 55
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #294   Objavljeno 02.04.2015 10:24:41
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je kaj novega glede menjave ekrana na iphone6 pri nas? Ima kdo dejansko izkušnjo s pošiljanjem v tujino?

Padel mi je na tla in se razbil, sicer vse dela normalno, samo steklo je razpokano. Prosim za kak konkreten nasvet ali kontakt. HVALA!
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #295   Objavljeno 02.04.2015 16:22:13
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Preberi temo ze 20 krat povedano.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.11.2014
Prispevkov: 99
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #296   Objavljeno 06.04.2015 22:26:16
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam počen LCD in iphone6 Plus je neuporaben. Tukaj berem vsi ste polni nasvetov, ki opa niso dorečeni, sigurni...

Mene zanima, če je kdo menjal počen ekran na iphone 6/plus dejansko in ta bi ga prosil, če deli izkušnjo z nami. NA servisu v slo je cena še vedno okrog 380€. Zanimivo, da je po drugih državah lahko pecej varira.

Če je kdo to že menjaval, pozna koga, ki bi mi to naredil.... vas res prosim z VELIKIM PROSIM Smile.... za kontakt ali drug info. LAhko mi napišeš številko pa te pokličem nzaj oziroma mi pošklji sporočilo pa ti jaz pošljem svojo. KAr ti/vam najbolj oddgovarja,
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #297   Objavljeno 07.04.2015 05:58:08
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Daj preberi malo temo... Exhange pri nam je 434€.. Sepravi se menja celotn aparar. Neoriginal ekran so 300-400€. Kar se ti ne splaca. Gor v austriji menajo ekran za 150€, ker ga poslejo v apple samo mors dvakrat v celovec recimo... Mora bit pa aparat neposkodovan. Je pa tut exchange 100€ cenej..
Isto se da nardit v italiji...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 24.03.2015
Prispevkov: 46
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #298   Objavljeno 09.04.2015 21:53:14
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mogoce komu pride prav sorodnik si je zlomil lcd na iphone 6 novega je narocil preko neke kitajske strani (ne aliexpresa) za cca 20-30€ imel je neke rdece odtenke pa grafika ni bila to kaj bi morala biti skup sma ga takrat nesla na simobil saj sem sam moral se nekaj uredit tam je bil glih tale serviser in je pregledal telefon za cirka 20-30min in je reko da je to napaka iz proizvodnje in tako dobil kr novega gans iz omare vakum zapakiranega ki je blo se ostalih 50 komadov tako da prav nism mogo vrjet kako dobro je prisel skozi in se garancija uveljavila z novim iphonom od tistega datuma (refurbished pa ni bil tale saj sma vprasala glede tega in je tale serviser reko da to v slovenijo nedostavljajo ampak dajo tukaj kr novega ko je za normalno prodajo in da bi naj samo nekako pri mobitelu bla ta opcija da dobis refurbishanega ) tako da mogoce komu prav pride da naredi tak nacin kot pa da za lcd 200+€ pri idoktoru ali kaj podobnega ali pa je imel samo sreco da je bil tak serviser

_________________
Stay hungry stay foolish
Steve Jobs 1955-2011
Apple 4ever!!!
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #299   Objavljeno 10.04.2015 05:24:15
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Haha ... Sepravi nista bla na servisu ampak v prodajalni simobila, ce sta dobila novo skatlo... In to ni bil serviser ampak prodajalec potem.
Imela sta zgleda veliko sreco, ceprav jaz ne vrjamem zgodbi.
Refurbished pa ne obstaja v slo.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.09.2010
Prispevkov: 1014
Kraj: Štajerska
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #300   Objavljeno 10.04.2015 06:42:50
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glava_666 je napisal/a:
mogoce komu pride prav sorodnik si je zlomil lcd na iphone 6 novega je narocil preko neke kitajske strani (ne aliexpresa) za cca 20-30€ imel je neke rdece odtenke pa grafika ni bila to kaj bi morala biti skup sma ga takrat nesla na simobil saj sem sam moral se nekaj uredit tam je bil glih tale serviser in je pregledal telefon za cirka 20-30min in je reko da je to napaka iz proizvodnje in tako dobil kr novega gans iz omare vakum zapakiranega ki je blo se ostalih 50 komadov tako da prav nism mogo vrjet kako dobro je prisel skozi in se garancija uveljavila z novim iphonom od tistega datuma (refurbished pa ni bil tale saj sma vprasala glede tega in je tale serviser reko da to v slovenijo nedostavljajo ampak dajo tukaj kr novega ko je za normalno prodajo in da bi naj samo nekako pri mobitelu bla ta opcija da dobis refurbishanega ) tako da mogoce komu prav pride da naredi tak nacin kot pa da za lcd 200+€ pri idoktoru ali kaj podobnega ali pa je imel samo sreco da je bil tak serviser


NE VERJAMEM.! pa ne, da bi komu zavidal ampak preprosto tole ni niti malo logično. Če bi tako menjavali, potem nebi rabli servisrjev Smile
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 24, 25, 26  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani