Jabuk
QuickTime Pro & Flip4Mac
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.10.2007
Prispevkov: 185
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 19.12.2007 23:50:03
QuickTime Pro & Flip4Mac
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Situacija:
Pred časom sem instaliral Flip4Mac za gledanje .wmv datotek na svojega iMac-a. Kmalu za tem še Periana (ali je bilo obratno, se ne spomnim). Zdaj pa sem Logic Studia še QuickTime Pro. Iz rtvslo.si sem si DL neko oddajo, in sicer predvajalo je .wmv datoteko (in ne .rm), visoke kvalitete. Desni klik in "Save as QuickTime Movie". Na Desktop-u se mi shrani kot .mov datoteka. Nato pa v QuickTime Pro izberem File > Export > Movie to iPod. In v nastali datoteki se pri predvajanju pojavi watermark "Created with Flip4Mac Trial". Ok, mi ni všeč in odstranim, ta, Flip4Mac. Še enkrat DL oddajo, sejvam kot QT Movie, exportam za iPoda, še vedno piše "Created ...".

Problem:
Vse kar je na mojem računalniku imelo zveze s Flip4Mac sem zmetal v Smeti pa mi še vedno daje tisti watermark čez film. Kako odstranit watermark iz filmčka, oziroma kako se znebiti VSEGA od Flip4Mac iz računalnika. Mislim, da imam dovolj programske opreme, da mi ni potrebno imeti še Flip4Mac uporabljat. Ali se pač motim?

Hvala za morebitne odgovore.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.10.2007
Prispevkov: 185
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 20.12.2007 21:43:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Noben ne ve?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9124
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 24.10.2014 21:23:35
Re: QuickTime Pro & Flip4Mac
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je ta flip4mac plugin po novem res plačljiv, al samo jaz ne znam več do brezplačne verzije prit?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani