Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Telekom neomejeni paketi
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1592
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 02.02.2014 00:24:14
Re: Telekom neomejeni paketi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jest sem pa prepričan da več kot 1% folka ne rabi LTE 100 in nekih silnih xG prenosa ....... zmeri znova pa občudujem operaterje kako izcuzajo še zadnje eure iz norega folka oz. sem kar malo žalosten, da smo tolk bebasti, da nasedamo fintam operaterjev ........ zakaj že rabmo LTE namesto 3G in kaj hudiča prenašamo da nam 1 Giga ni dovolj ??

In dejte že zamenjat te smeške za katere že od daleč ne veš kaj pomenijo ampak moraš miško gor zapeljat da veš kaj kliknit.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 19.08.2009
Prispevkov: 1416
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 02.02.2014 00:54:41
Re: Telekom neomejeni paketi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če ti ne maraš špinače, še ne pomeni da meni ni všeč. Pa tudi, če ti ne poješ celo skledo pasulja, še ne pomeni, da jaz ne morem dveh skled.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.11.2009
Prispevkov: 1112
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 02.02.2014 13:32:55
Re: Telekom neomejeni paketi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Goran je napisal/a:
jest sem pa prepričan da več kot 1% folka ne rabi LTE 100 in nekih silnih xG prenosa ....... zmeri znova pa občudujem operaterje kako izcuzajo še zadnje eure iz norega folka oz. sem kar malo žalosten, da smo tolk bebasti, da nasedamo fintam operaterjev ........ zakaj že rabmo LTE namesto 3G in kaj hudiča prenašamo da nam 1 Giga ni dovolj ??

In dejte že zamenjat te smeške za katere že od daleč ne veš kaj pomenijo ampak moraš miško gor zapeljat da veš kaj kliknit.


se strinjam Wink
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani