Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
T-2 GO in apple tv
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 08.03.2012
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 12.09.2012 15:03:43
T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdrav,
zanima me nekaj, na IPADu in IPHONU imam aplikacijo od t-2 - TV2GO...

Kako sliko spraviti na TV? Ali je smiselno kupiti apple tv in na takšen način iz ipada poslati sliko tja, ali ima apple TV kakšno svojo varianto, da bi se lahko spremljal T-2 TV preko t2togo ..?

Hvala za pomoč!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 12.09.2012 18:35:32
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Airplay...
Seveda to gre samo z aTV...Wink
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 787
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 12.09.2012 18:54:04
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz uporabljam TV2Go na iPhone/iPad v kombinaciji z aTV3 in dela odlično. Prav tako tudi AirPlay Mirroring iz OS X na aTV3. Sem že kar nekaj filmov takole pogledal, nobenega zatikanja in problemov...

_________________
www.cekarcek.si - spletna trgovina z izbrano ponudbo pametnih gadgetov Netatmo, Wahoo, DoorBird,...
GoPro kamere in dodatna oprema
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 08.03.2012
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 12.09.2012 20:05:47
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za odgovora...

A ApTV pa nima druge variante da bi se spremljala TV preko aplikacije t2togo ali podobno in da ne bi rabil ipada vedno vključenega, da bi lahko gledal TV?

Jaz sem si predstavljal, da bi lahko aplikacijo kar na atv namestil Smile pa bi bilo tako najbolje - Se opravičujem , a nimam izkušenj z atv-jem sploh in ne vem kaj vse ponuja.

Pa še to, a tale bi bil pravi??:
http://www.mediamarkt.at/mcs/product/APPLE-Apple-TV-3.-Generation---Digitaler-Multimedia-Receiver,10255,27149,273841.html#infoTabNav
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 787
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 12.09.2012 20:08:32
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Morda kdaj v prihodnje... trenutno mi ni znano, da bi lahko na aTV nameščal iOS aplikacije. Zlasti ne na aTV3, ker še ni jailbrake-a zanj.

_________________
www.cekarcek.si - spletna trgovina z izbrano ponudbo pametnih gadgetov Netatmo, Wahoo, DoorBird,...
GoPro kamere in dodatna oprema
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 12.09.2012 20:14:05
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mlazni je napisal/a:
Hvala za odgovora...

A ApTV pa nima druge variante da bi se spremljala TV preko aplikacije t2togo ali podobno in da ne bi rabil ipada vedno vključenega, da bi lahko gledal TV?

Jaz sem si predstavljal, da bi lahko aplikacijo kar na atv namestil Smile pa bi bilo tako najbolje - Se opravičujem , a nimam izkušenj z atv-jem sploh in ne vem kaj vse ponuja.

Pa še to, a tale bi bil pravi??:
http://www.mediamarkt.at/mcs/product/APPLE-Apple-TV-3.-Generation---Digitaler-Multimedia-Receiver,10255,27149,273841.html#infoTabNav


Če hočeš malo več funkcionalnosti kot samo kar ponuja apple ti predlagam aTV2!! Je pa res samo 720p Sad

Kar se pa tiče namešanja aplikacij...jih je zeeeeelo malo NitoTV, XBMC(nujno), aTV Flash (black), Plex...potem se pa že počasi neha...pa še to vse sa na JB-kan aTV, kar pa je seveda (zaenkrat - že eno leto) samo aTV2...

Drugače pa je boljše airplay kot airplay mirroring, ker pri mirroring se "ohrani" iPad razmerje širina:višina...sam airplay pa streama na velikost televizorja... Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.12.2012
Prispevkov: 456
Kraj: Honolulu
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 29.11.2013 10:25:04
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
vprašanje za uporabnike macov.... tisiti ki imate naloženega mavericksa, a vam deluje T2 agent?

prosim za resne odgovore, ker na T2 opažamo, da se pojavijo pri zadnjemu OS težave z delovanjem.... T2 agnet se dobi na spletni strani t-2.net

_________________
Človeka vse življenje muči lakota po priznanju.
(Jan Parandowski)
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 29.11.2013 16:15:59
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pravkar sprobal... deluje normalno (se zažene, tudi predvajanje kanalov deluje). Nisem pa šel testirat vseh možnosti...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.01.2012
Prispevkov: 269
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 16.12.2013 08:35:31
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Wuuuuiiiii...vceraj odpakiral nov TV, priklopil aTV, nabavu eno aplikacijo in gledam T2 v tujini Wink Like
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.04.2011
Prispevkov: 89
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 16.12.2013 11:44:44
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Oprostite da izkoristim prililožnost in opozorim uporabnike T-2 TV2GO da zadeva ne deluje na iPadu preko WiFi-ja . Preverjeno z operaterjem na T2 prijavi napak...
Ne razumem pa zakaj bi uporabljal ATV za prenos iz iPada na TV aparat.TV program vendar lahko gledam direktno na TV-ju Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.01.2012
Prispevkov: 269
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 16.12.2013 12:30:14
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
S tem se ne strinjam - na domačem naslovu brez problema t2togo deluje na iPadu preko WiFija.

Ne razumem pa zakaj bi uporabljal ATV za prenos iz iPada na TV aparat.TV program vendar lahko gledam direktno na TV-ju

Zato ker sem v tujini - in takoj ko prestopiš meje naše preljube nekuruptivne državice, ne moreš več gledati T2ja. In tako lahko dostopam do T2ja tudi v tujini (z up.imenom iz domačega naslova).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 787
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 16.12.2013 13:15:19
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
silvom je napisal/a:
Ne razumem pa zakaj bi uporabljal ATV za prenos iz iPada na TV aparat.TV program vendar lahko gledam direktno na TV-ju Very Happy


Jaz TV gledam zelo občasno in posledično tudi nimam naročenega STB vmesnika (zakaj bi plačeval nekaj česar na koristim). Za tiste 1x na tri mesece, ko bi želel kaj pogledati kaj na TV, pa štartam T-2 tv2go app na iPhone ali iPad in ga preko AirPlay streamam na AppleTV Very Happy

_________________
www.cekarcek.si - spletna trgovina z izbrano ponudbo pametnih gadgetov Netatmo, Wahoo, DoorBird,...
GoPro kamere in dodatna oprema
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.04.2011
Prispevkov: 89
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 16.12.2013 23:30:55
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
urosbe je napisal/a:
Jaz TV gledam zelo občasno in posledično tudi nimam naročenega STB vmesnika (zakaj bi plačeval nekaj česar na koristim). Za tiste 1x na tri mesece, ko bi želel kaj pogledati kaj na TV, pa štartam T-2 tv2go app na iPhone ali iPad in ga preko AirPlay streamam na AppleTV Very Happy


Jaz govorim o TV programu T2.Za spremljanje tega potrebuješ STB in seveda geslo na T-2TV2GO. Geslo dobiš samo če si registrirani uporabnik T2 paketa...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.04.2011
Prispevkov: 89
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 16.12.2013 23:33:55
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Paco je napisal/a:
S tem se ne strinjam - na domačem naslovu brez problema t2togo deluje na iPadu preko WiFija.

Ne razumem pa zakaj bi uporabljal ATV za prenos iz iPada na TV aparat.TV program vendar lahko gledam direktno na TV-ju

Zato ker sem v tujini - in takoj ko prestopiš meje naše preljube nekuruptivne državice, ne moreš več gledati T2ja. In tako lahko dostopam do T2ja tudi v tujini (z up.imenom iz domačega naslova).


Žal sem danes preveril na klicnem centru T2 in tam dobil odgovor da vedo da zadeva ne deluje na iPadu preko WiFi...
Tudi meni je do pred kakim mesecem delovalo sedaj pa ne več.Zdi se mi da je problem nastal po instalaciji 7.04 na IPad tretje generacije...
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 17.12.2013 07:17:24
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj točno ti pa ne dela preko WiFi-ja? Samo TV ali čisto nič?

Meni deluje brez težav. Če preko ene povezave deluje, preko druge pa ne, je 99.99% problem nekje v omrežju.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 20.10.2009
Prispevkov: 7
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 17.12.2013 09:12:07
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni deluje tv2go na iPadu 2 iOS 7.0.4 in iPhonu 5s 7.0.4 brez težav, seveda preko wifija.

Paco je napisal/a:
Wuuuuiiiii...vceraj odpakiral nov TV, priklopil aTV, nabavu eno aplikacijo in gledam T2 v tujini Wink Like

Kako pa ti je uspelo gledati tv2go v tujini? Meni ne dovoli, avtorske pravice pa to...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.04.2011
Prispevkov: 89
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 18.12.2013 11:49:48
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Kaj točno ti pa ne dela preko WiFi-ja? Samo TV ali čisto nič?

Meni deluje brez težav. Če preko ene povezave deluje, preko druge pa ne, je 99.99% problem nekje v omrežju.


Ne dela mi samo TV.Problem v omrežju ? Potem imajo ta problem tudi na klicnem centru kjer jim tudi ne deluje ! Ne vem no, se delajo oni norca iz mene ali pa ti malo zavajaš ?
Ponavljam, tudi meni je vse delovalo do pred približno mesecem dni...
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 18.12.2013 12:04:31
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne vem, zakaj bi zavajal... meni dela normalno preko WiFi-ja in zadevo kar precej uporabljam. Dela mi preko Telekomovega omrežja in tudi preko T-2jevega. Kaj ti pa napiše pri TV-ju? Da zaradi avtorskih pravic ni možno predvajati, ali kaj drugega?

V klicnem centru so verjetno dobili več podobnih prijav... in čisto možno je, da ima neka skupina uporabnikov problem na omrežju, ki ga drugi ne vidijo.

PS: Če ti ne dela zaradi "avtorskih pravic", bi te prosil, da greš na istem WiFi-ju na to stran http://www.whatismyip.com/ in sporočiš, kater IP si dobil (lahko tudi na ZS).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.01.2012
Prispevkov: 269
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 19.12.2013 11:55:28
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dapi31 je napisal/a:
Meni deluje tv2go na iPadu 2 iOS 7.0.4 in iPhonu 5s 7.0.4 brez težav, seveda preko wifija.

Kako pa ti je uspelo gledati tv2go v tujini? Meni ne dovoli, avtorske pravice pa to...


www.hidemyass.com Like
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.01.2012
Prispevkov: 269
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 23.12.2013 15:56:23
Re: T-2 GO in apple tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Eno morda malo "blont" vprasanje.

T2 je pred kratkim izdal/napravil aplikacijo tudi za racunalnike:
https://tv2go.t-2.net

Sedaj me zanima - ce imam laptop s FullHD resolucijo - in ga povezem s TVjem preko HDMI-HDMI kabla - ali bom imel tudi na TVju FullHD resolucijo?

Sicer sem zdaj, ko predvajam preko iPada in aTVja, cisto zadovoljen tudi z resolucijo, ki jo imam - ceprav ni FullHD in ni preko celotnega TVja Smile
« Poglej prejšnjo temo - TV - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani