Jabuk
Pro**** reklame!!!
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 80
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 05.06.2005 22:01:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ok, da so reklame na strani me glede na to, da se trudite in da od nobenega čas ni zastonj, ne motijo.

direkt razpizdi pa me, ko grem pomotoma z miško čez banner in se reklama raztegne čez pol zaslona in jo je še nemogoče ukinit.

bodite mal bolj okusni in naj bo to stran za applove stvari, ne pa da pred mene skače mikser od merkurja!!

pa tisto v anketi "me prirpavijo do tepeža računalnika s tipkovnico" bi spremenil v "me pripravijo do tega, da se grem vedno manjkrat ubadat z raznoraznimi reklamami, ki mi skačejo pred nos in zato ne zahajam več sem"
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 05.06.2005 22:55:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Popolnoma te razumem, saj gredo tovrstne reklame na živce tudi meni. CentralIpromu sem že večkrat pisal naj umaknejo reklame, ki se podaljšajo in za nekaj časa so poniknile, vendar so jih očitno spet objavili. Po prvem izplačilu nameravamo tako ali tako prekiniti sodelovanje in uporabiti kaj bolj nemotečega kot npr. Googlovi oglasi, ki so obenem še tematsko povezani. Do prvega izplačila pa čakamo, da dosedanje "trpljenje" ne bo zaman in, da pokrijemo stroške domene.

_________________
http://www.bitenc.si/
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani