Jabuk
crtl -- end
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 15
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 04.05.2005 07:59:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ocitno se po enem tednu uporabe se nekak ne morme privadit nerodne postavitve tipk za dostop do cut/copy/paste, ker je tipka (jabolko) pod tipko x in mi je skrajno nemogoce uoprabljati te kombinacije, ker sem pac iz PCja bil navajen, da imam mezinec na tipki, ki to omogoca, pa me zanima a je mogoce kej zamnejat funkcionalnost tipk ctrl in (jabolko)

+ end me tudi moti ker ne vrze do konca vrstice ampak do konca strani .. sicer sm najdu kombinacijo, ki to omogoca, vendar bi bilo lepo, ce bi to delalo na eni tipki -&rt; end

v glavnem .. ima kdo kaksna priporocila ali se bo pac treba navadit .. da ne omenjam da sm najperj zamenju un mono button mous z "konkretno" zadevo :/

lp blaz
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 79
Kraj: LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 04.05.2005 08:44:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
vse kar ti lahko pomagam je da gres v system preferences/keybord&mouse/keybord shotcuts
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 175
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 04.05.2005 09:02:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede apple command tipke: pozicionirana je tako, da s palcem pritisnes command, potem pa s sredincem ali kazalcem poljubno (x, c, v). Zna bit nerodno dokler se ne navadis (to je pac priucena motorika), ampak s stalisca ergonomije tudi tej poziciji tipk in prstov nic ne fali.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani