Jabuk
Problem "Stocks" prikaz delnic na Iphonu
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.06.2008
Prispevkov: 89
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 15.06.2008 09:41:13
Problem "Stocks" prikaz delnic na Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja na svojem iPhonu bi si pod Stocks rad nastavil določene delnice na Ljubljanski borzi. Problem je v tem da ima Iphone nastavljeno verjetno NY borzo in tako določenih SLO delnic tam ni mogoče najti (npr. delnice Telekoma Slovenije, Krke itd.) Ali ve mogoče kdo, kako bi si nastavil da bi iPhone gledal Lj. borzo… Kakor sem gledal preko uporabniškega vmesnika ne bo šlo...
Vsakršna ideja dobrodošla Idea
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.03.2008
Prispevkov: 614
Kraj: Trebnje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 15.06.2008 09:58:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tečaj delnic je povezan z Yahoo stocks. Tako da, kolikor mi je znano bo edina varanta da kdaj vidimo tečaj delnic na iPhone-u je da "prepričamo" Yahoo da uvrsti v svoj seznam tudi Ljubljansko borzo ter posledično delnice iz A kotacije v njihov seznam Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 15.06.2008 10:48:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
imamo je napisal/a:
Tečaj delnic je povezan z Yahoo stocks. Tako da, kolikor mi je znano bo edina varanta da kdaj vidimo tečaj delnic na iPhone-u je da "prepričamo" Yahoo da uvrsti v svoj seznam tudi Ljubljansko borzo ter posledično delnice iz A kotacije v njihov seznam Smile


Ali pa da shekamo aplikacijo, da bo gledala na drug URL, kjer ji bomo v isti obliki kot google pošiljali trenutne tečaje na ljubljanski borzi Smile

Bi se dalo Smile Lahko kdo naredi, če hoče. Če bom ja, se ta hack ne bo dobil zastonj.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.03.2008
Prispevkov: 614
Kraj: Trebnje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 15.06.2008 11:05:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
če bi znal bi to že naredil Smile ker bi tudi sam to uporabljal prepričan pa sem da bi to uporabljal oz. namestil ta hack tudi še kdo drug v slo, evo že v tej temi sva dva pa če se prav spomnim v eni drugi temi na tem forumu je najmanj eden že spraševal po tem.

Kašna pa bi bila cena za ta hack? Oz. če poveš če so kakšna navodila na netu za urejanje iPhone aplikacij lahko tudi jaz ob priliki pogledam.... Embarassed
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.06.2008
Prispevkov: 89
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 15.06.2008 18:35:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zadeva bi verjetno bila zanimiva za marsikoga. Sam sem pripravljen tudi nekaj priložiti v kaso. Če malo bolj razmislim zadeva niti ni tako enostavna kot sem mislil na začetku (aplikaciji enostavno pokazat na določen URL...), kajti aplikacija operira z določeno obliko baze podatkov na osnovi katere izrisuje časovne grafe tečajev...
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 13.06.2008
Prispevkov: 5
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 16.06.2008 13:51:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja se najbols bi pa blo da bi se povezali z podjetjem poteza ter ustvarili novo aplikacijo s katero bi lahko tudi kupovali ter prodajali delnice. Lahko bi tudi omogočili trgovanje z valutami itd... to bi blo super....
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani