Jabuk
Airport
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 22.02.2005 12:31:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem cisti novinec v svetu macov tako da ne me ubit... Smile
Nameravam kupiti iMaca G%. V dnevni sobi imam PC, ki je povezan v splet z kabelskim modemom.

iMaca bom imel v svoji sobi, oddaljeno prb. 6-8m. Torej kaj jaz rabim da bom z macom v netu? Predvidevam da vgrajeno airport express karto v samem macu, pa še kaj? Prosim.. tu mi povejte iz te liste
http://store.apple.com/Apple/WebObjects/austrianstore.woa/91110/wo/3RAIeQZ9N9EY3ucM8xH1wWddyaY/0.0.11.1.0.6.21.1.5.1.2.0.0.1.0


Hvala
/me is a noob
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 66
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 22.02.2005 15:36:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Brez skrbi, ne bomo te ubili:) Imas vec moznosti. Airport extreme je brezzicna kartica, zato bi bilo najprimerneje, ce bi kupil en brezzicni router, ga povezal takoj za kabel/adsl modemom in nanj s kablom pc, maca pa kar brezzicno. Router se mi zdi dolgorocno najprimernejsa opcija. Tudi sam se bom cez kaksen mesec odlocil za taksno resitev.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 343
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 22.02.2005 20:30:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja, če imaš WLAN doma, potem moraš zraven novega iMac-a G5 naročit še Airport Extreme kartico, kar si že navedel.
Navadno mrežno že ima, če boš reč povezal preko žice.

iMac pride zgolj z 256 MB RAM, kar je malo premalo, zato ti priporočam, da si nabaviš še 512 MB (skupaj 768). Vse skupaj ima mašina dva DIMM slota za memorijo. Eden pride zaseden s tovarniškimi 256 MB, v ta drugega pa daš, oz. ti vgradijo dodaten 512 MB DIMM modul.

Če nabavljaš pri slovenskih prodajalcih, ti ob nakupu nove mašine Airport Extreme WLAN kartico in dodatno naročeno memorijo praviloma tudi vgradijo. Vsaj meni so.

Ogo


Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 24.02.2005 09:03:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ty obema Razz
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani