Jabuk
Iphone problem s slikami dohodnih klicev
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.04.2008
Prispevkov: 92
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 14.05.2008 21:00:44
Iphone problem s slikami dohodnih klicev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam problem, in sicer z slikami za dohodne klice. Kontaktom dodam sliko iz library in neki časa mi jo prikazuje ko me kličejo in js koga kličem, čez čas ali pa ko reštartam iphone mi jih ne pokaže več zraven kontakta, niti ko grem v imenik in pogledam kontakt kateremu sem prej nastavil sliko mi ne pokaže slike zraven.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.08.2006
Prispevkov: 773
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 15.05.2008 12:45:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Slike iz Library-ja so prevelike.
Sliko dodaj kar pri kontaktu samem, torej, v Contacts poiščeš željeno osebo, katere sliko bi rad imel ob njenem klicu, klikneš zgoraj desno "Edit" in odpre se ti nova stran kjer lahko urejaš podatke o tej osebi, zgoraj levo je kvadratek kjer piše "Add photo", pritisneš tja in slikaš željeno osebo.
Jasno pa je, da moraš takrat imeti tega človeka ob sebi, da ga lahko slikaš.. Very Happy
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.04.2008
Prispevkov: 92
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 15.05.2008 12:54:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
natančno tako naredim, in čez neki časa ali pa ko zaženem telefon mi ostane tisto mesto prazno. Pred restorom ki sem ga naredil pred kratkim mi je delalo brez problema zdaj pa nevem kaj mu je. Problem so samo slike, ker recimo sm na enem forumu zasledil enak problem samo da je tistemu brisalo tudi zaznamke ki si jih je pisal v koledar. Meni zaznamki ostanejo tako da res nevem. Imel sem tudi problem z wallpaperji( sem jih menjeval samo je ostal vedno isti na lock screenu) ampak sem ga rešil tako da sem eno datoteko zbrisal, tako da je lahko tudi pri tem kaka taka fora
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.08.2006
Prispevkov: 773
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 15.05.2008 13:06:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hmm, ja, kej več o tem ti pa žal ne znam povedat, sem tud še bolj nov v tem, ampak mau sem se pa že naučil, precej tudi s pomočjo fantov s tega foruma.
Glede wallpaper-je pa, najbolje se jih da urejati, če maš naložen Customize?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani