Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
iPhone 2.0 beta
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.08.2007
Prispevkov: 28
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 11.04.2008 14:22:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vse je normalno odprto in imam dostop...
Z HTCjem zadeva normalno deluje...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.08.2007
Prispevkov: 28
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 13.04.2008 10:33:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je kdo že kej probaval tanovo beto... 5A240D ?
Me zanima, če je kej bl stabilna / odzivna od prejšnje?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.12.2007
Prispevkov: 747
Kraj: Ljubljana - Golo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 14.04.2008 07:28:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
K men je iPhone preko našga apn-ja lepo delal.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.08.2007
Prispevkov: 28
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 14.04.2008 09:18:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Maste pri vas v podjetju dostop preko domene, ker pomojem je pri meni to problem, da se moram logirat preko določene domene...In kakorkoli to domeno vpišem pri username-u mi ne gre skozi...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.12.2007
Prispevkov: 154
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 15.04.2008 15:14:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mogoče je še prezgodi za to vprašanje samo, kokr prebiram forume se bo 2.0 lansirala enkrat okoli septembar. A mogoče kdo ve, če bo vsebovala kakšne rešitve za Bluetooth (pošiljanje in sprejemanje), saj je Bluetooth 2.0+EDR isto kot v kakšni nokiji in kakšni uporabni programi za word in excel....???
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 293
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 15.04.2008 15:33:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hribi je napisal/a:
Mogoče je še prezgodi za to vprašanje samo, kokr prebiram forume se bo 2.0 lansirala enkrat okoli septembar. A mogoče kdo ve, če bo vsebovala kakšne rešitve za Bluetooth (pošiljanje in sprejemanje), saj je Bluetooth 2.0+EDR isto kot v kakšni nokiji in kakšni uporabni programi za word in excel....???


Te stvari glede bluetootha so bile že mnogokrat premlete... Poglej malo po starejših temah Wink

LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.02.2008
Prispevkov: 284
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 08.05.2008 19:17:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
[quote="jetforce"]
Hribi je napisal/a:
Meni se je brez problema povezal... tako na Exchange 2003 kot tudi na Exchange 2007 server ... Edino problem je, ker so folderji na Exchangu v slovenscini (torej Prejeti, Poslano, ...) iPhonov privzeti folder pa je Inbox... In tako sicer mail pride ampak sele, ko se postavim v folder Prejeto ...

Imenik in koledar pa sta se brez problemov sinhronizirala "over the air" ... in tudi ce sem recimo dodal zapis v koledarju na Outlooku, je bil ze naslednji trenutek v koledarju na iPhonu ...

Domene pa ni bilo treba nikjer vpisat... Drugace pa bi lahko probal tudi Username v obliki domena/username ali pa user@domena ... Jaz sem vpisal kar samo username in password in je delovalo "iz prve" Smile ...



Pa ti je Push mail ze delvoal na kaksni napravi? Mas na Exchangu vse nastavljeno, tako kot je treba?


Pozdrav,

mene pa nekaj zanima (morda se ravno ne navezuje na to temo, vendar je povezano s Exchange 2007 server).

Prvo kot prvo me zanima a je to free program ali kako in kaj je s tem?

Drugo kot drugo pa me zanima kako je s sinhronizacijo. Recimo: v službi uporabljam Microsoft Office Outlook, kjer si zapisujem v kolendar zaznamke. A je možna sedaj sinhronizacija službenega kolendatja s Microsoft Office Outlook-om, ki ga uporabljam na domačem računalniku?

Hvala za pomoč in pojasnila.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 08.05.2008 19:55:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Basty je napisal/a:

Pozdrav,

mene pa nekaj zanima (morda se ravno ne navezuje na to temo, vendar je povezano s Exchange 2007 server).

Prvo kot prvo me zanima a je to free program ali kako in kaj je s tem?

Drugo kot drugo pa me zanima kako je s sinhronizacijo. Recimo: v službi uporabljam Microsoft Office Outlook, kjer si zapisujem v kolendar zaznamke. A je možna sedaj sinhronizacija službenega kolendatja s Microsoft Office Outlook-om, ki ga uporabljam na domačem računalniku?

Hvala za pomoč in pojasnila.



Sicer je to izven konteksta te teme... zato bo najbolje to prestavit v svoj post, ce se bo debata prevec razvila... Smile

Se odgovor.
Exchange server ni free... niti ni poceni...

To je Microsoftov mail streznik (SMTP, POP3, IMAP, workflow,...)

http://www.microsoft.com/exchange

Za verzijo 2007 rabis kar konreten hardver... in ze pri prejsnjih razlicicah ni prav prevec sparoven z resursi... Za verzijo 2007 potrebujes 64 bitno razlicico Windows 2003 ali 2007 streznika ...

Ce imas tak streznik ga lahko uproabljas na vecih lokacijah... tudi preko interneta in tako odpade potreba po dveh razlicnih sistemih... Da se pa tudi povezat koledarje med seboj...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani