Jabuk
težave pri updatanju installerja
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 23.12.2007
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 06.05.2008 06:57:42
težave pri updatanju installerja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko hočem updatat installer mi napiše : Not enough free space to update installer. Please free at least 512 kb. Nato sem šel zbrisat nekaj apps in zopet enako. Pogosto se mi tudi dogaja da mi potem ko naložim aplikacijo, ta ne dela ko jo hočem nato odpret. Pri updatanju mi pa vrže iphone ven iz installerja in se app ne obnovi. Kaj naredit? hvala za pomoč. (iphone - 1.1.4)
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 06.05.2008 07:37:20
Re: težave pri updatanju installerja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
enpach je napisal/a:
Ko hočem updatat installer mi napiše : Not enough free space to update installer. Please free at least 512 kb. Nato sem šel zbrisat nekaj apps in zopet enako. Pogosto se mi tudi dogaja da mi potem ko naložim aplikacijo, ta ne dela ko jo hočem nato odpret. Pri updatanju mi pa vrže iphone ven iz installerja in se app ne obnovi. Kaj naredit? hvala za pomoč. (iphone - 1.1.4)


Sicer ze tudi velikokrat omenjeno... ampak naj bo se enkrat... Smile

Namesti si BossTool ... a zazeni in nato izberi Free Disk Space in nato vse tri opcije spodaj... Pri Fonts bo verjetno trajalo malo dlje, ker jih je malo vec ...







Glede razlaga zakaj je to treba naredit, pa poisci po forumu... ali pa preberi na ekranu od BossTool-a (zadnja slika) ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani