Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
BT slušalke
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.04.2008
Prispevkov: 5
Kraj: Lenart
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 21.04.2008 19:37:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni pa BT slušalka od Nokie ne dela, npr. ko pa povežem drug telefon z njo (nokia), pa takoj najde, pa imam vklopljeno vse tako kot mora bit! A se še kje drugje nastavi? Question
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27200
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 21.04.2008 20:44:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
miob1555 je napisal/a:
Meni pa BT slušalka od Nokie ne dela, npr. ko pa povežem drug telefon z njo (nokia), pa takoj najde, pa imam vklopljeno vse tako kot mora bit! A se še kje drugje nastavi? Question


Pa je slucajno tako, da imas uni drugi telefon (Nokia) ze od prej... in si jo uporabljal s to slusalko, iPhone pa se nisi nikoli sprail s slusalko?

Slusalko je treba pred prvo uporabo z novim telefonom dati v nacin za parjenje in jo enkrat sparit... v vecini primerov gre v nacin za parjenje tako, da ob vklopu slusalke drzis gumb za vklop dlje casa (ene 10 sekund), da zacnejo lucke utripati... Potem pa na telefonu zacnes iskanje novih naprav...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.12.2007
Prispevkov: 747
Kraj: Ljubljana - Golo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 22.04.2008 06:50:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če si pa imel že več telefonov povezanih z isto BT slušalko, je potrebno slušalko resetirat, da bo sprejemala nove telefone.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.04.2008
Prispevkov: 5
Kraj: Lenart
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 22.04.2008 09:25:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja, to slušalko sem uporabljal za nokia telefon, morda pa res zato ne najde! Moram potem probat jo resetirat ali pa držat dlje časa, da mi tako najde! Bom probal potem in javim kako je uspelo! Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27200
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 22.04.2008 09:31:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Resetirat ponavadi ni potrebno (oz. niti ni nacina za to Smile)... SLusalka si zapomni zadnjih nekaj telefonov, s katerimi je bila sparjena (ponavadi 4 ali 8, odvisno od slusalke)...

Ce ves tocen model slusalk, lahko poskuim poiskati navodila in ti tocno napisem, kako jo spravit v nacin za parjenje... V vecini primerov pa je tako, da jo izkljucis in ob vklopu drzis tipko ene 10 sekund, da zacne LED dioda drugace utripat (ponavadi modro/rdece hitro utripanje)... Potem je slusalka pripravljena za parjenje... in lahko na telefonu zacnes iskat nove naprave... Po tem je pa treba vpisat kodo za dostop, ki je v vecini primerov zelo enostavna (0000 ali 1234 ali 12345 - to pise v prirocniku) ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.04.2008
Prispevkov: 5
Kraj: Lenart
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 22.04.2008 12:24:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem zdaj sprobal, pa spet ne gre tako kot bi moralo! :evil: Zdaj jo iphone zazna, ampak ko dam, da bi se povezal z njo, mi samo piše PAIRED in tako, kot da bi cel čas iskal! Pa vtipkam kodo in vse, ampak se ne poveže! Slušalka pa je Nokia BH-303, če kaj pomaga!
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27200
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 22.04.2008 14:33:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
miob1555 je napisal/a:
Sem zdaj sprobal, pa spet ne gre tako kot bi moralo! :evil: Zdaj jo iphone zazna, ampak ko dam, da bi se povezal z njo, mi samo piše PAIRED in tako, kot da bi cel čas iskal! Pa vtipkam kodo in vse, ampak se ne poveže! Slušalka pa je Nokia BH-303, če kaj pomaga!


Ce pise PAIRED, potem je to OK... in imas sparjeno... Sedaj moras klicat, da bos videl, ce se slisi preko slusalke Smile ... Slusalka sama ne bo naredila nic Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.04.2008
Prispevkov: 5
Kraj: Lenart
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 22.04.2008 16:02:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hm, samo sem probal klicat po tem, ko je pisalo PAIRED, ampak ni šlo! Fora je v tem, da ko piše PAIRED je tako, kot da bi iskalo slušalko oz. kot da se še zmeraj nalaga! Ne vem več, a še ke kakšna varianta? Sad
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 293
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 22.04.2008 16:38:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
miob1555 je napisal/a:
Hm, samo sem probal klicat po tem, ko je pisalo PAIRED, ampak ni šlo! Fora je v tem, da ko piše PAIRED je tako, kot da bi iskalo slušalko oz. kot da se še zmeraj nalaga! Ne vem več, a še ke kakšna varianta? Sad


Ko piše paired sta povezana! Ko je zna bluetooth bledi nista povezani , ko pa je močan pa sta. In takrat bi moral delovati.

lp
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.04.2008
Prispevkov: 5
Kraj: Lenart
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 22.04.2008 17:48:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Samo meni vseeno po tem, ko piše PAIRED ne dela slušalka, pa jo imam čisto blizu telefona! Če pa jo dam na nokio, pa dela BP, tako da res ne vem, kaj še lahko naredim s tem :evil: !! Nad tem ko piše paired, mi zmeraj tako dela, kot da še nekaj išče, a morda zaradi tega ne gre ali je treba na iphonu še kaj druga nastavit razen vklopit BT!?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani