Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Kaj pridobiš če Ipada jailbreakaš...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.01.2009
Prispevkov: 555
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #61   Objavljeno 09.03.2011 17:33:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPFreak je napisal/a:
Nimam skrekano. Imam 4.2.1... A je 4.3 ze zuni?
Ni še ..verjetno v petek.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.07.2009
Prispevkov: 161
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #62   Objavljeno 09.03.2011 17:58:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
mikrohard je napisal/a:
sam recimo jaz sem si danes naložil fifo na ipoda in pa need for speed.. če ne bi obstajale crackane aplikacije bi verjetno oboje kupil in to bi seveda obžaloval, ker sta obe igrci porazni. seveda pa to dvoje ni bila prva pirataska stvar, ki sem naložil.. naložil sem že malo morje piratsakih aplikacij in ko sem ugotovil da mi stvar ustreza sem jo tudi kupil. (1password, im-pro, weather HD, 2do... ) in to so tudi edine aplikacije ki imam naložene.

Če imaš konkretne razloge, lahko en mesec (ali celo dva) po nakupu zahtevaš refund od Appla. Povrnjen dobiš celoten znesek aplikacije (seveda ti onemogočijo ponovno instalacijo). Tudi v trgovini ne ukradeš čokolade zato, da bi sprobal, ali je dobra ali ne. Če je res zanič, jo pač neseš nazaj in zahtevaš povrnjen denar. Enako deluje tukaj.


ja, sem dal refound pa mi niso vrnil ničesar! drugače pa če bereš kaj statistike, zadnje čase piratstvo pozitivno vpliva na nakup programov in iger.. in pa vse več iger je zadnje čase online tako da tudi če imaš piratsko ne moreš izkusiti vseh online prednosti. jaz veliko iger downloadam iz interneta jih probam in nato nabavim za xbox 360
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10435
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #63   Objavljeno 09.03.2011 18:05:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Izgleda nisi imel upravičenih razlogov. Ker "mi ni všeč" že ni primeren razlog za refund.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #64   Objavljeno 09.03.2011 18:09:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
xporter1991 je napisal/a:

Jaz veliko iger downloadam iz interneta jih probam in nato nabavim za xbox 360


Ampak kupis verjetno samo zato, ker na X-Box ne mores nalagati skrekanih aplikacij in si prisiljen v to Very Happy Very Happy Confused Cool

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2008
Prispevkov: 726
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #65   Objavljeno 11.03.2011 23:52:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Izgleda nisi imel upravičenih razlogov. Ker "mi ni všeč" že ni primeren razlog za refund.


Če ni možnosti preizkusa (demo, recimo oz. trial), bi to moral biti upravičen razlog.
Dokler temu ni tako, se strinjam: potegneš piuratsko, sprobaš če je ok, kupiš, sicer pač ne. Če je zanič itak ne uporabljaš.

_________________
2013 15" MBP, 2010 MBA 11", 2007 MB 2.0, TC, iPhone SE, iPad Mini Retina, iPad2.
Jebemti, bere se, kot da sem fanboy ...
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10435
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #66   Objavljeno 12.03.2011 00:20:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aplikacijo izbereš glede na opis. In če se delovanje ne ujema z opisom, ali pa če se aplikacija sesuva, je to upravičen razlog. Apple pa trial aplikacij ne dovoljuje na app storu. Ima pa veliko plačljivih aplikacij "lite" verzije.

Piratske aplikacije za preiskus je samo eden izmed izgovorov...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.07.2008
Prispevkov: 416
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #67   Objavljeno 12.03.2011 03:48:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Micro ... boh daj da se strinjam s tabo ... jaz res res nimam čisto nič ne na računalnikih ne na ipadu/iphonu kar bi bilo piratsko (od muzke pa naprej) ...

ampak mi gre pa strašansko na živce, da Apple pri vsem svojem znanju ne more preprosto naredit to ... da si program clovek instalira ... in ce po nekem obdobju (7, 14, 30 dni) želiš program uporabljati dalje ga plačaš ... do takrat pa sprobaš full function verzijo ... ma magari tut če bi blo to samo za 1 dan (sej v enem dnevu pa že pri večini stvari hitro vidiš al si zadovoljen ali ne) ... jaz sem kupil že čez 200 appsov in to večinoma ne onih za 0,99$ od katerih jih je v uporabi ostalo 20-30

moj zadnji primer sta bila navigacija in SIP klient ... zgonu uflala dinar ... da sem na koncu se odločil za po eno od vsakega (ki mi je na koncu najbolj ustrezala) in ostale po dnevu dveh testiranja preprosto zabrisal dol

in ne morem se žalit applu ... ker navigacije so vse delale kot v opisu ampak detajli so bli važni ... in opisi mi niso nič kej veliko pomagal ker imam tu pač nek svoj pogled in svoje preference kaj je meni pomembno ... iz neki youtube posnetkov pa tut ne moreš zdej ugotovit a ti bo nekaj pasalo al ne (no vsaj pri meni večinoma to ne pali - ker eno je video gledat nekoga ki obvlada drugo pa je potem osvojiti nek svoj workflow)

nja no ... ta del mi gre res na zivce ... in veckrat se borim z idejo da bi vseeno dal gor JB ravno zaradi tega da lahko sprobam in kupim samo to kar mi ustreza

samo sem prevec noob in si raje ne grenim zivljenja se z JB, da vam bom potem še s temi vprašanji grenil življenje tu

LP
Miha
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani