Jabuk
Prenos slik
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.12.2007
Prispevkov: 154
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 26.02.2008 18:09:22
Prenos slik
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A mi lakho nekdo prosim pove kako naj prenesem iz telefona dol slike na računalnik, mislim tiste ki so narejene z kamerco. Preko winSCP-ja al kako?

Hvala
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 26.02.2008 18:18:26
Re: Prenos slik
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hribi je napisal/a:
A mi lakho nekdo prosim pove kako naj prenesem iz telefona dol slike na računalnik, mislim tiste ki so narejene z kamerco. Preko winSCP-ja al kako?

Hvala


A se nikoli nisi priklopil iPhone preko USB kabla na racunalnik? Takrat ti namrec sam odpre folder s slikami Wink ... tako na MACu, kot tudi na Win...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.12.2007
Prispevkov: 154
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 26.02.2008 18:40:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja mi že odpre samo mi da samo takšne opcije k men nč nepomagajo.

-Microsoft Office Document Sacanning
-Microsoft Office Word
-Microsoft Scanner and Camera
-OmniPage SE

In kero kol kliknem mi nato spiše error
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 26.02.2008 19:18:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ena izmed opcije je tudi Open folder ali nekaj podobnega ali?

Ce odpres raziskovalca, bos nasel novo crko, preko katere lahko odpres folder, v katerem so slike...

Nekako podobno kot, ce na racunalnik prikljucis digitalni fotoaparat ali USB kljucek...

Ce ni tako, potem imas nekaj narobe z Windowsi in/ali gonilniki ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.12.2007
Prispevkov: 154
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 26.02.2008 19:33:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No opcije OpanFolder NI, s to ni pr debilnih dell-ih ni nc cudnga. Sm zriht prek printrja . Hvala
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 26.02.2008 19:36:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hribi je napisal/a:
No opcije OpanFolder NI, s to ni pr debilnih dell-ih ni nc cudnga. Sm zriht prek printrja . Hvala



Jaz mislim, da so debilni lahko samo uporabniki in ne stroji Cool Rolling Eyes Wink

Sam nimam z Dellom namrec nikakrsnih problemov Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.12.2007
Prispevkov: 154
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 26.02.2008 20:11:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tkole bom reku.

Doma mam dva dela oba Inspiron 9400, ki se razlikujeta samo po konfiguraciji in celini nakupa. En je bil kupljen v ZDA drugi pri nas v "znanem" FMC-ju. Ameriški dela brezhibno, imam ga že 2 leti pa mi ga tut formaterat že ni blo treba. Tale slovenski je pa klasa zase....Dan vn iz škatle, pržgem, se veselim... hm stvar crkne v roku 1 ure. Nesem nazaj, zgleda da je batarija zanič, rečejo "lahko vam samo ponastavimo porabo, seriska št. se neujema s pokvarjeno serijo". Halo to lahko naredim sam doma, da ne govorimo o tem da stvar zmrzne če potegneš vn kabel za napajanje oz. internetni kabel,.....Windows-i ki pa naj bi bli prirejeni za dela so pa itak eno velko sranje.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 26.02.2008 20:24:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hribi je napisal/a:
Tkole bom reku.

Doma mam dva dela oba Inspiron 9400, ki se razlikujeta samo po konfiguraciji in celini nakupa. En je bil kupljen v ZDA drugi pri nas v "znanem" FMC-ju. Ameriški dela brezhibno, imam ga že 2 leti pa mi ga tut formaterat že ni blo treba. Tale slovenski je pa klasa zase....Dan vn iz škatle, pržgem, se veselim... hm stvar crkne v roku 1 ure. Nesem nazaj, zgleda da je batarija zanič, rečejo "lahko vam samo ponastavimo porabo, seriska št. se neujema s pokvarjeno serijo". Halo to lahko naredim sam doma, da ne govorimo o tem da stvar zmrzne če potegneš vn kabel za napajanje oz. internetni kabel,.....Windows-i ki pa naj bi bli prirejeni za dela so pa itak eno velko sranje.


Samo ce je tvoj zanic, ne mores reci, da so vsi Delli debilni... Lahko bi bilo ravno obratno... da bi ti uni iz Amerike delal probleme, ta kupljen pri nas, pa ne...

Mislis, da jih FMC sam dela? Laughing

Nevem no... pac imas smolo in si dobil takega, ki je zanic... Edino s cimer se strinjam je to, da so pri FMCji struckoti posebne sorte...ampak to z izdelovalcem nima prqv nobene veze... Tudi drugi distributer za Dell v Sloveniji (Alldea) ni kaj dosti boljsi Smile ...

Smo pa zasli iz teme... in nas bo Mitja mal za ušesa Cool Rolling Eyes

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.12.2007
Prispevkov: 747
Kraj: Ljubljana - Golo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 27.02.2008 09:14:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hribi je napisal/a:
Tkole bom reku.

Doma mam dva dela oba Inspiron 9400, ki se razlikujeta samo po konfiguraciji in celini nakupa. En je bil kupljen v ZDA drugi pri nas v "znanem" FMC-ju. Ameriški dela brezhibno, imam ga že 2 leti pa mi ga tut formaterat že ni blo treba. Tale slovenski je pa klasa zase....Dan vn iz škatle, pržgem, se veselim... hm stvar crkne v roku 1 ure. Nesem nazaj, zgleda da je batarija zanič, rečejo "lahko vam samo ponastavimo porabo, seriska št. se neujema s pokvarjeno serijo". Halo to lahko naredim sam doma, da ne govorimo o tem da stvar zmrzne če potegneš vn kabel za napajanje oz. internetni kabel,.....Windows-i ki pa naj bi bli prirejeni za dela so pa itak eno velko sranje.


To, da crkne k daš kabl za štrom vn je pa motherboard kriv.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani