Jabuk
Ipad-noče nalagat slik optimatizira potem pa ne naloži...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.01.2011
Prispevkov: 42
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 04.01.2011 23:30:41
Ipad-noče nalagat slik optimatizira potem pa ne naloži...
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zadeva je sledeča. Tastu smo za 50 letnico kupili ipad. Doma sem ga lepo sinhroniziral nalozil slike updejatal vglavnem vse ok. No potem ga je dobil on in sem na njegov računalnik naložil itunes ter poizkušal naložiti slike. Zadeva je resnično čudna...če je v mapi recimo 10 slik vidim da ji vseh 10 optimatizira nalozi pa le 2 ali 3 pa še te niso lepe ampak kar malo barvaste....sumil sem da je kriv usb 1.0 zato sem mu kupil kartico za 2.0...nič bolje...naložene ima xpje proc ima athlon 2500 ter 512rama...tudi itunse sem zbrisal in ponovno naloćil ampak nič...se komu sanje kje bi lahko bil problem so pa vse slike v jpeg formatu. kar sem opazil je le to je vedno naložil le slike manjšega formata. resolucije 1600x1200 pa ne...vglavnem zanima me če kdo ve v čem bi lahko bil problem. Edino kar lahko še naredim je da mu ponovno naložim xpje ampak ne verjamem da bo pomagalo...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.01.2011
Prispevkov: 42
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 05.01.2011 20:54:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
se res nikomur nič ne sanja kaj bi lahko bilo?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani