Jabuk
Parrot mki9200 in iPhone 4
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 26.12.2010 14:29:49
Parrot mki9200 in iPhone 4
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No, do sedaj sem imel Parrot CK3100 s katerim sem bil zelo zadovoljen, žal pa je po cca 2,5 letih odpovedala poslušnost (morda se da to kaj popravit?).

Seveda ker se nekaj dni že vozim brez prostoročne zadeve za telefoniranje, rabim čimprej nabavit drugo zadevo v nasprotnem primeru boste brali po časopisih kaj sem ušpičil na cesti Smile

torej, gledam varianto MKI9200 pa me zanima, če kdo ima in kako je zadovoljen.

Imam pa sledeči primer:
- honda accord l2006
- do sedaj imel Parrot CK3100
- xcar link USB (ker se ta zadeva priklopi direktno na radio sem lahko to zadevo kontroliral kar z komandami na volanu)

Zdej me je malo strah tega mki9200, ki mi omogoča vse kar rabim, tudi predvajanje glasbe direktno iz USB ključa, iPhone-a ali ceno SD kartice.

Še najbolj enostavno bi mi bilo imet zadevo na SD kartici, vendar ne morem prestavljat komadov na komandi volana, kako je z glasnostjo? jo nastavjam na radiu ali spet na parrotu?

Tu me to malo moti in nevem kaj narest. Obstaja UNIKA, ki naj bi se uporabilo komande na volanu, vendar bi spet rad koga, ki ima izkušnje s tem, da ne bom dajal dodatnih 120€ pa ne bo izpolnilo mojih pričakovanj.

če ima kdo kakšen drug predlog, kako zadevo porihtat, pa kar veselo na dan z predlogi. Lahko, tudi kakšen drug sistem.

Hvala.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 26.12.2010 14:49:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede na to, da sem sedaj imel CK3100 moram priznat da skoraj nikoli nism brksal po imenuku pa parrotu, vedno na telefonu. Ravno iz tega razloga sem sedaj začel razmišljati, če bi raje vzel MKI9000 in raje vzamem broditov nosilec za na armaturo. Bom morda imel več kotisti. Komande od MKI9000 dodam na telefon in še vedno lahko brskam po imeniku na telefonu.

Kar me je še zanimalo, je to, ali ISO konektor, ki ga rabiš kopovat pri parrotu enak za CK3100 in MKI9XXX serijo? namreč sam tak kabel in montaža me prideta zagotovo tolk kot sam cel parrot, pa me zanima, če bi lahko sam zadevo zamenjal.
Pri MKI9000 praktično ni niti ene zadeve na armaturi (samo komande brezžične na volanu. Edino nov mikrofon je treba speljat (bom kar po obstoječi poti, kjer je stari mic).

še ideje?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 07.01.2009
Prispevkov: 29
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 26.12.2010 18:51:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jes sem imel ck3000 in sem ga zamenjal z mki9000,če se prav spomnim sem odklopil edino anteno in konektor iz parrota tko da so zvočniki in napajanje ostalo nespremenjeno.Mki9000 ima daljinske komande brezžične lahko zmontiraš na volan,če ima tvoj avto obvolanske komande jih lahko uporabljaš če dokupiš parrot unika(glasnost gor dol,tudi komade lahko prestavljaš naprej AD2P
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani