Jabuk
Kaj kupiti?


Ni navedeno

Prispevek: #1   Objavljeno 08.12.2004 23:39:36
Odgovori s citatom
Naslednji mesec nameravam kupiti digitalni fotoaparat in se ne morem odločiti med slednjima dvema:

Canon PowerShot A95

HP Photosmart 945

Zakaj HP? Preprosto ker sem si v zadnjih 10 letih pridobil veliko strojne opreme s s strani podjetja HP in zadovoljen. Nevem sicer kako se obnese digitalni fotoaparat. Všeč mi je recim 8x optični zoom.


Ni navedeno

Prispevek: #2   Objavljeno 08.12.2004 23:49:48
Odgovori s citatom
Canon PowerShot A95

+ CompactFlash (cenovno ugodno)
+ ISO občutljivost 50
- 3x optični zoom

HP PhotoSmart 945

+ 8x optični zoom
- ISO občutljivost 50 ne podpira
- SecureDigital (mal dražje od CF)

ISO občutljivost 400

ISO občutljivost 50


Ni navedeno

Prispevek: #3   Objavljeno 08.12.2004 23:55:48
Odgovori s citatom
Spletna trgovina enaA.com

Canon PowerShot A95 = 86.988,00 SIT

HP PhotoSmart 945 + SD 128MB = 89.988,00 SIT
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 79
Kraj: LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 09.12.2004 00:18:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Malo glej na optiko. ce pomislis kdo za dlaj casa dela fotkice... Cannon, kdo ima vec foticev zunaj...canon, kdo dela tudi pro fotice (kjer se marsikaj seli na cenejse modele predvsem znanje)... canon. Ne favoriziram samo povem kako bi se jaz odlocil. Drugace pa glede lec, barv,... jaz bi kupiol sony ali olympus. dobis za podoben denar podobne modele. sem par tednov nazaj kupoval za darilo bratrancu in vem da je s sonyem ful zadovoljen in v dobrih pogojih dela fenomenalne slike. slikal sem tudi ze z canon G serijo. Moram rec tudi super fotke. Samo mogoce da kak barvni odtenek fali kje ampak to so res finesice.

Se nakj povej home use ali professional? verjetno za ta denar ne bos mogel ravno pro usat takih artefaktov.


Ni navedeno

Prispevek: #5   Objavljeno 09.12.2004 00:22:32
Odgovori s citatom
Home user glede na predlagana digitalca =) Sicer je res, da je canon že lep čas zunaj z digitalci in jih ima večjo število kot HP. žal sam nisem zadovoljen s canon tiskalniki in skenerji, kar si lastil pred leti. Zato sedaj predan HP-ju in zadovoljen.


Ni navedeno

Prispevek: #6   Objavljeno 09.12.2004 00:53:05
Odgovori s citatom
... s to izjemo, da ne poznam oz. nisem imel priložnosti spoznati HP digitalcev =)


Ni navedeno

Prispevek: #7   Objavljeno 09.12.2004 01:05:09
Odgovori s citatom
http://www.dcresource.com/reviews/hp/photosmart_945-review/index.shtml
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 24
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 09.12.2004 22:15:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Poglej se malo Sony W12. Super aparatek, zlo kompakten in kvaliteten... 5MP 2.5" LCD in tud zelo lepe slike dela... Kar je pa najbolj fajn je pa cena... 80kSIT... pa zraven dobis polnilec in dva kompleta baterij, ter torbico...

Po specifikacijah je enak modelu W1, razlika je le v barvi ohisa in v dodatni opremi (polnilec, baterije, torbica)...

Review W1 imas na DCRP...

LP

TribesMan
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani