Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Miška
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 20.06.2007
Prispevkov: 596
Kraj: LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 25.12.2007 15:16:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
togrizek je napisal/a:

SteerMouse pa je v prednosti v tem, da lahko gumbe sprogramiramo tudi na funkcijske tipke (pri meni sta na F9 - Expose All Windows in F12 - Dashboard), kar USBOverdrive žal ne omogoča (tam se lahko programirajo le na določene funkcije: back, forward, cut, copy, paste, ...).


Prav tako se da to naštimat.

togrizek je napisal/a:

V bistveni prednosti je SteerMouse z dvema bonbončkoma, in sicer se da gumb sprogramirati tako, da gre kurzor po njegovem pritisku sam avtomatično na x polje za zapiranje oken (pri meni je tako sprogramiran sredinski gumb na koleščku, če ga pritisnem navzdol). Drugi bonbonček pa je možnost avtomatske nastavitve kurzorja, da se samodejno premakne na privzeto polje (ali pa na polje cancel, close, minimize, zoom ali size), ko se odpre novo okno (npr. na Agree pri namestitvi software-a oz. OK za potrditvena okna).

Skratka, po testu obeh sem se odločil za SteerMouse in ta driver toplo priporočam vsem, tudi tistim z Mighty Mouse (s tem driverjem celo ta miš deluje dobro).

In kako sem rešil težavo z zelo drugačnim Mac OS X mišjim pospeševanjem od tistega na Winsih?

Preprosto Wink Z brezplačnim iMouseFix, ki izgleda takole:



Default premikanje kurzorja je res uporabno, vendar pa ob uporabi Overdrive-a ni potrebno nalaganje iMouseFix-a. Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani