Jabuk
iPhone, da ali ne?
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 27.09.2007
Prispevkov: 3
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 24.12.2007 22:24:01
iPhone, da ali ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

med Apple feni verjetno ni dobro sprasevat ce priporocajo nek izdelek ali ne, pa vseeno...
Prebral sem nekaj sporočil, ampak nikjer nisem nasel konkretnega odgovora na vprasanje ali dejansko priporocate nakup iPhona?

Denar dejansko niti ni ovira; moj telefon je ze kr star (rabim novega) in zelo me mika nov iPod Nano, zato je iPhone najbolj logicna rešitev.

Zanimajo me predvsem konkretne kritike (da je mogoce fotoaparat preslab in da ne mores super-ultra-hitro poklicat neke priljubljene stevilke me niti ne gane toliko)... skratka nisem zelo zahteven kupec, bi pa vseeno rad dobil neko potrditev.

Gre kdo pod ceno 450 eur?
Aja, saj res... mislite, da bo Apple kmalu izdal kak upgrade iPhona, v tem primeru bi pocakal nanj...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.04.2007
Prispevkov: 770
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 24.12.2007 23:22:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz ti ga priporočam, če imaš za slikanje fotoaparat še zraven, pa če te ne moti pozimi da z rokavicami na njem ne moreš nič. Če ne rabiš bluetootha za pošiljanje med telefoni..
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani