Jabuk
Steam
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.07.2010
Prispevkov: 261
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 25.07.2010 10:33:14
Steam
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,
Zanima me, če je že kdo naročal igre preko steam-a?
Rad bi kupil team fortress 2 preko steam-a, pa me zanima kolk bi pršla poštnina?
Pa too Razz
Hehe, fajn bodte ,)
Hvala za odgovore Wink
LP Tomaž
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 25.07.2010 10:35:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaka poštnina? Saj pa kupiš preko interneta, in se ti downloada na računalnik.

LP
-J

EDIT: pa zmanjšaj si avatar
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.09.2009
Prispevkov: 953
Kraj: Drevo na vzhodu
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 25.07.2010 10:37:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Igro ne prejmeš preko pošte, ampak si moraš namestiti v ti. Steam aplikacijo, neke vrste odjemalnik za vsebine (podobno iTunes-u, npr.).

Igro ne prejmeš fizično.

Vsebine (igre) plačaš s kreditno (ali Paypal ali kaj tretjega) in se dotična igra aktivira v tvojem Steam računu, ki ga moraš registrirati. Registracija je brezplačna.

POZOR: uporabniško ime ni prenosljivo, isto velja za igre. Igre tudi ne moreš prodati. Sicer lahko poskusiš, a če Valve ugotovi, da gre za prodajo drugi osebi, bo račun enostavno izklopil.

Sam sem na Steamu registriran že nekaj let, v akcijah sem kupil ogromno iger (čez 100). Večino sem že preigral oz. dokončal, nekatere pa še čakajo na to.

Občasno pa se splača pogledat za fizični igrami (velja za nove, pa tudi starejše naslov9 v npr. angleških (fizičnih) trgovinah, saj pridejo skupaj s poštnino ceneje kot igra na Steamu.

- zavvi.co.uk
- game.co.uk
- startupmedia.co.uk
- amazon.co.uk

itn.

Lahko pa kupiš tudi rabljeno.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.07.2010
Prispevkov: 261
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 25.07.2010 10:40:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
St0rMl0rD je napisal/a:
Kaka poštnina? Saj pa kupiš preko interneta, in se ti downloada na računalnik.

LP
-J

EDIT: pa zmanjšaj si avatar


Hvala Wink
Se avatar, je čist uredu Wink haha xd
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.03.2010
Prispevkov: 952
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 06.08.2010 09:04:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo.

Nekaj dni nazaj sem si na iMac-a namestil STEAM in CSS.

Zadeva deluje OK, ceprav sem opazil da me jebe konfiguracija tipkovnice.
Navajen sem biu uporabljati CAPS LOCK za jump vendar imam tezave z applovo tipkovnico (wired). Tipka mi deluje le vsakic drugic. Pritisnem 1x se ne zgodi nic, pritisnem drugic model skoci. Prav tako me zanima, kako lahko izklopim "widgets" v preferencah, saj ne morem uporabljati "mousebutton3" dokler ne ubijem procesov. Ne da se mi skoz pisat "killall Dock" v terminal ...
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 17.07.2009
Prispevkov: 7
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 24.08.2010 09:41:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni so igre na Steamu drage, bolj kot če bi šel Retail (Amazon). A Civilization V bo za Mac? Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.09.2009
Prispevkov: 953
Kraj: Drevo na vzhodu
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 24.08.2010 12:13:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Igre moraš kupovati takrat, ko so akcije (recimo ob vikendih, pred prazniki itn.). Drugače je brez zveze.

Nekatere igre se bolje splača kupiti v Nemčiji, Angliji itn. v škatlasti izvedbi. Npr. ebay, game.co.uk, zavvi.co.uk, amazon itn.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 13.04.2006
Prispevkov: 190
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 24.08.2010 12:29:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem že dolgo nazaj za PC-ja kupil Orange Box za 20 EUR preko Steama. Čez en teden sem videl box verzijo v Big bangu za 15 EUR. Jebi ga.

Drugače pa verzija, ki sem jo kupil na PC-ju sedaj dela tudi na Macu (ni treba nič plačat, samo downloadaš).
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 19.08.2009
Prispevkov: 2252
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 24.08.2010 12:50:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dave je napisal/a:
Jaz sem že dolgo nazaj za PC-ja kupil Orange Box za 20 EUR preko Steama. Čez en teden sem videl box verzijo v Big bangu za 15 EUR. Jebi ga.

Drugače pa verzija, ki sem jo kupil na PC-ju sedaj dela tudi na Macu (ni treba nič plačat, samo downloadaš).


ravno to me je zanimalo, ker bom v prihodnjem mesecu presedlal na maca. JUHEJ!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2389
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 02.10.2010 15:13:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Moram reči, da sem zelo razočaran nad igralnostjo v Steamu za Maca. Pred kratkim sem ga usposobil in dol potegnil TF2. Igrati moram na ločljivosti 1024 x ..., poleg tega pa imeti vso grafiko nastavljeno na Low, da igra teče kolikor toliko tekoče! Pa še to se občasno zatika, predvsem med glavno akcijo.....

Ko sem TF2 igral še v Bootcampu, sem imel lahko ločljivost 1440x900 in veliko boljše nastavitve, pa je delalo tekoče......... skratka, razočaranje!

Imam pa MBP C2D 2.5Ghz, Geforce 8600....
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.03.2008
Prispevkov: 457
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 01.05.2011 09:33:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Resolucija igre pa res ni odvisna od Steama. Smile
Pač pa od implementacije igre. Jaz špilam Torchlight (ki je zakon od igre) pa mi špila gladko na 1920x1200 z AA na MBP C2D 2.4 s 320M.

Edino kar me malo moti pri Steamu je to, da traja nekaj sekund preden se vse skupaj zaštarta. Drugače dela ok.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 20.03.2017 00:02:53
Re: Steam
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

imam eno prošnjo, me lahko kdo prosim doda za prijatelja na Steam? Pod imenom ICE_MAN

Hvala.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3752
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 20.03.2017 21:29:36
Re: Steam
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lorenzo je napisal/a:
Pozdravljeni,

imam eno prošnjo, me lahko kdo prosim doda za prijatelja na Steam? Pod imenom ICE_MAN

Hvala.


Prjatu kaj, če bi ti napisal kak dober razlog, da te kdo doda pod steam frends katere multiplayer igre kaj igraš.

A maš kaj zanimivega za traidat kake hude kape za TF2 naprimer mene to zanima.

_________________
Lp,Dejc

Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 20.03.2017 21:39:50
Re: Steam
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lepo si povedal Dejc0. Naj plača če želi prijatelje. Danes ni več nič zastonj, istočasno pa se da vse kupiti. Ravno včeraj sem kupil za profilno 20k lajkov in prehitel Ilko Štuhec, Plestenjaka in Nino Pušlar skupaj. Mislim, da mi ne pridejo blizu niti Big Foot Mama in Siddharta če se združijo pod eno skupino. Ajde, lp!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 20.03.2017 22:39:53
Re: Steam
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Spoštovana kritika, zahvaljujem se za vajini mnenji in nasvete ter tudi kakšno koristno informacijo vmes. Na "stara" leta sem včeraj naredil prvi Steam account, ker me vmes prime, da bi kaj odigral. Sem pa tudi ugotovil, da je potrebno najprej kupiti, da se lahko dodaja uporabnike, tako da brez skrbi, zmeraj kupim, kar potrebujem, tako da mi vidva gospoda oz. gospodiča prav nič ne dolgujeta, tako kakor jaz ne vama, se strinjamo?

Razlog zakaj bi me še včeraj nak kdo dodal? Ga ni. Dejansko še včeraj nisem povsem dojel zadeve, ampak sta mi pa danes razširila obzorja. V zahvalo in prijaznost vama še takoj vsakemu plačam 100 evrov dobroimetja na računih.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3752
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 21.03.2017 06:16:44
Re: Steam
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lorenzo je napisal/a:
Spoštovana kritika, zahvaljujem se za vajini mnenji in nasvete ter tudi kakšno koristno informacijo vmes. Na "stara" leta sem včeraj naredil prvi Steam account, ker me vmes prime, da bi kaj odigral. Sem pa tudi ugotovil, da je potrebno najprej kupiti, da se lahko dodaja uporabnike, tako da brez skrbi, zmeraj kupim, kar potrebujem, tako da mi vidva gospoda oz. gospodiča prav nič ne dolgujeta, tako kakor jaz ne vama, se strinjamo?

Razlog zakaj bi me še včeraj nak kdo dodal? Ga ni. Dejansko še včeraj nisem povsem dojel zadeve, ampak sta mi pa danes razširila obzorja. V zahvalo in prijaznost vama še takoj vsakemu plačam 100 evrov dobroimetja na računih.


Saj ni problem te dodat in nič te ne kritiziram zdaj si zadevo predstavil malo drugače te bom jaz dodal, da ti malo pomagam okoli steama in samega kupovanja iger in podobno ponavadi na steam dodam ljudi z katerimi potem igram kako multiplayer igro Smile

_________________
Lp,Dejc

Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 21.03.2017 17:23:32
Re: Steam
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lorenzo je napisal/a:
Spoštovana kritika, zahvaljujem se za vajini mnenji in nasvete ter tudi kakšno koristno informacijo vmes. Na "stara" leta sem včeraj naredil prvi Steam account, ker me vmes prime, da bi kaj odigral. Sem pa tudi ugotovil, da je potrebno najprej kupiti, da se lahko dodaja uporabnike, tako da brez skrbi, zmeraj kupim, kar potrebujem, tako da mi vidva gospoda oz. gospodiča prav nič ne dolgujeta, tako kakor jaz ne vama, se strinjamo?

Razlog zakaj bi me še včeraj nak kdo dodal? Ga ni. Dejansko še včeraj nisem povsem dojel zadeve, ampak sta mi pa danes razširila obzorja. V zahvalo in prijaznost vama še takoj vsakemu plačam 100 evrov dobroimetja na računih.


To je pa fajn biznis, a to tud drugi dobimo? Smile

_________________
Mac mini M1 16GB, 2TB "Genie" 11.4
iPhone Xs Max 256GB 14.6
iPad Pro gen3 256GB 14.6
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.12.2009
Prispevkov: 828
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 21.03.2017 23:04:09
Re: Steam
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jst bi tud 100e. Te dodam takoj. Wink
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani