Jabuk
Težava s Safarijem na iPadu
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.12.2007
Prispevkov: 412
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 22.07.2010 14:55:01
Težava s Safarijem na iPadu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ker nisem programer ampak zgolj uporabnik, me zanima, če lahko nekdo objasni tole zadevo.

http://epp.eurostat.ec.europa.eu/tgm/table.do?tab=table&init=1&plugin=1&language=en&pcode=tsieb020

Stran je le za primer. Gre se za vsebino v tabeli. Na macu se pokaže scroll bar in lahko lepo skrolaš po tabeli. Na iPadu pa tistih dveh skrolerjev ni in nimam pojma, kako bi tabelo prestavil nižje. Na ta problem sem že enkrat naletel, ampak potem nisem preveril na desktopu ampak sem pač mislil, da je stran bugasta.
Mislim, da je zadeva povezana z javo, ampak bi prosil, če ima kdo kako bolj pametno idejo, da objasni.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10426
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 22.07.2010 14:59:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pač stran ni prilagojena za iPad/iPhone in druge mobilne naprave. Safari na teh napravah pač ne podpira "scrollerjev", saj naj bi se scrollalo s prstom. Če pa stran ne podpira scrollanja s prstom po elementih znotraj strani pa nastanejo problemi.

Edit: Sem sprobal in deluje scrollanje gor/dol po elementih z dvema prstoma (multitouch). Za levo/desno pa ne vem.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.12.2007
Prispevkov: 412
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 22.07.2010 15:13:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala, na to se pa sploh nisem spomnil. Rolling Eyes
Levo in desno pa je res PITA.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani