Jabuk
SE Z1010 in Mac


Ni navedeno

Prispevek: #1   Objavljeno 13.10.2004 14:20:02
Odgovori s citatom
Ko povezem Mobitel SE Z1010 in Mac (Mac OS X), mi ga slednji zazna v System Profile.

USB Bus: Z1010 series

Kaj storiti, da mi SE Z1010 prikaže kot eksterni disk?

iSync mi ga ne najde Mad


Ni navedeno

Prispevek: #2   Objavljeno 13.10.2004 14:55:37
Odgovori s citatom
SE Z1010 - BT - iSync deluje.

http://www.apple.com/isync/devices.html

žal pa ne prek USB:( kak predlog? Namreč BT nimam.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 13.10.2004 16:11:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj pa če bi kar kupil BT? USB vtič ne stane kaj dosti več kot 5k in je res uporabna zadeva. Verjemi mi, navdušen boš nad tem kaj vse lahko počneš z mobitelom in Macom preko Bluetootha.

Kako pa se ti drugače zdi Z1010? Vtisi izkušnje in to. Te kaj boli glava po dologtrajnem govorjenju? SAR ima namreč kar 1,41 W/kg.

_________________
http://www.bitenc.si/
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 121
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 13.10.2004 17:02:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne verjamem, da ti ga bo uspelo sinhronizirati na USB. Mislim, da iSync prek tega sploh ne deluje.
Sam sem to poskusal s svojim P800 - sinhronizacija deluje z Bluetoothom.
Ne pricakuj pa prevec od sinhronizacije. Sinhronizirata se namrec samo Address Book in iCal - prek BT pa lahko posljes tudi kaksen fajl (v obe smeri). To pa je tudi vse...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 13.10.2004 18:38:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Od samega iSynca res ni pričakovati več kot sinhronizacijo, vendar za dobrote poskrbijo ostali programi. že Address Book omogoča pošiljanje SMSov prek mobilnega telefona, kot tudi klicanje. Klicanje je zaenkrat uporabno le v navezi s BT headsetom, v Tigru pa naj bi lahko klic opravljali preko zvočnikov in mikrofona na računalniku. Uporaben je tudi program BluePhoneElite, ki je zaenkrat še beta, toda hitro napreduje. Ima SMS center, ki prikaže vse SMSe na mobilniku, seveda pa lahko tudi pošiljate SMSe. Ob prihajajočem klicu vam lahko Caller ID prikaže čez cel ekran, pavzira iTunes in naredi praktično kar hočete, saj bo že v naslednji verziji podpiral AppleScript. Potem je tu še Romeo, ki je prav tako brezplačen in vaš mobilnik spremeni v daljinca. Ima že nekaj vnaprej napisanih možnosti, tako da lahko z daljave kontolirate Keynote, PowerPoint (super za predstavitve, ne rabiš več miške), VLC, QuickTime, DVD Player... ter kar hočete, ker podpira AppleScript. Enkrat sem ga sprogramiral tako, da je vsakič, ko sem zapustil BT domet rekel Goodbye Matic!, utišal računalnik in ugasnil ekran. Torej z BTjem se lahko naredi čuda, v Tigru verjetno še več.

_________________
http://www.bitenc.si/
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 321
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 20.10.2004 13:51:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
omenil si romeo priporocam raje salling clicker dosti boljsa zadeva. na zaslonu mobilca ti izpisuje recimo v itunsih ime komada pa cas, potem v keynotu si lahko date note gor pa vam na zaslon note izpise,....

lp avi

p.s. res pa je da ga je treba registrerat.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani