Jabuk
invisible shield
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.04.2010
Prispevkov: 207
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 26.05.2010 16:22:39
invisible shield
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ali gdo ve kje bi lahko dobil invisible shield (cim ceneje mora biti in pa kvalitetno)
zanima me se kako ste vi zadovolni s to folijo jaz bi jo predusem uzel zaradi prask na ohisju Confused
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.01.2009
Prispevkov: 555
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 26.05.2010 17:26:27
Re: invisible shield
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
čevapek je napisal/a:
ali gdo ve kje bi lahko dobil invisible shield (cim ceneje mora biti in pa kvalitetno)
zanima me se kako ste vi zadovolni s to folijo jaz bi jo predusem uzel zaradi prask na ohisju Confused
Dobiš ga tukaj : http://www.digital-life.si/

sem ga pa sam uporabljal nekaj časa na ipodu in je delova odlično, in bilo je manj prstnih oddtisov, je pa ena slaba stvar na njem je pain in the ass ga dat gor na ipoda/iphona ...res grozno sem zgubil veliko živcev
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 26.05.2010 22:32:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
na iphonu spremeni barvo.. ker se pizderija preveč greje. čene pa na mojmu iphone trenutno invisible shild drži skupi šipo Confused
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.09.2008
Prispevkov: 253
Kraj: MS
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 27.05.2010 10:04:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
invisible shield me je malo razočaral. Po dveh mesecih se je ob robovih nabralo še kar umazanije. Zdaj sem zadnji del odlepil in umil pod toplo vodo, kao da to gre. z robov sem probal odstraniti umazanijo in je seveda šlo, zdaj se pa po robovih več ne "lepi".
Tako da na lcdju ostane, zadnja stran pa pomoje nikoli več. Za 2. meseca je predrago.

LP, Mitcho
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 25.11.2009
Prispevkov: 1448
Kraj: Izola, Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 27.05.2010 10:09:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kolega ga je nameščal skoraj 2 uri na telefon iphone in je po izgubi veliko živcev vse skupi zmečkal in vrgu v smeti Laughing

Še dobro, da ni telefona zraven vrgu (ker ga je hotu)..

moreš meti ful živcev s tem pa mir okoli tebe da lahko v miru to namestiš..

svetujem ti, da si ogledaš več video posnetkov na youtubu kako folk lepi tale shield na iphona (so baje triki, kako na lažji način namestiš)..

jaz imam sicer svojega 3gs-a brez zaščite...samo v usneni torbici..in to je to..
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 27.05.2010 10:19:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sylver je napisal/a:
Kolega ga je nameščal skoraj 2 uri na telefon iphone in je po izgubi veliko živcev vse skupi zmečkal in vrgu v smeti Laughing

Še dobro, da ni telefona zraven vrgu (ker ga je hotu)..

moreš meti ful živcev s tem pa mir okoli tebe da lahko v miru to namestiš..

svetujem ti, da si ogledaš več video posnetkov na youtubu kako folk lepi tale shield na iphona (so baje triki, kako na lažji način namestiš)..

jaz imam sicer svojega 3gs-a brez zaščite...samo v usneni torbici..in to je to..

no ne vem pol očitno kolega lih ni sposoben.. jaz sm ga nalimu v minuti. edin čakaš pol 10 minut da se una tekočina posuši k jo dobiš zravn za lažje limanje folije.
je pa res tud to kar je reku mitcho, umazanija po robovih nardi drek.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.09.2008
Prispevkov: 253
Kraj: MS
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 27.05.2010 10:38:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Namestit res ni velik problem. Problem so samo robovi!
Škoda, ker drugače je zelo fajn. Se ne paca od prstnih odtisov, ni več drseč ko na drsalkah in veliko manj občutljiv na kakšne "trke".

LP, Mitcho
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 25.11.2009
Prispevkov: 1448
Kraj: Izola, Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 27.05.2010 11:18:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja sej obstajajo tudi nesposobni ljudje...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 02.11.2009
Prispevkov: 118
Kraj: ljutomer
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 27.05.2010 21:15:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jaz bi na tvojem mestu kupil raje kak case-mate pa folijo spredaj gor pa mas mir cena je pa nekje ista kot za invisible shield..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.04.2010
Prispevkov: 207
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 28.05.2010 17:24:51
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
aleX-xx je napisal/a:
jaz bi na tvojem mestu kupil raje kak case-mate pa folijo spredaj gor pa mas mir cena je pa nekje ista kot za invi
sible shield..



mam ze takle plasticen ovitek sam mi ni uredu iphoneta naredi prevec debelega! zato bi raje kupil to folijo! Cool
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 02.11.2009
Prispevkov: 118
Kraj: ljutomer
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 29.05.2010 20:50:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
čevapek je napisal/a:
aleX-xx je napisal/a:
jaz bi na tvojem mestu kupil raje kak case-mate pa folijo spredaj gor pa mas mir cena je pa nekje ista kot za invi
sible shield..



mam ze takle plasticen ovitek sam mi ni uredu iphoneta naredi prevec debelega! zato bi raje kupil to folijo! Cool

lahko namestis samo sprednjo folijo+case mate, ker ne bos zadovoljen z zadnjo stranjo invisible shielda.. verjemi.. Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 29.05.2010 23:05:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja princip invisible shilda je vredu, sam v praksi se pa ne obnese tolk dobr, res bi ga mogu menjat na 2 mesca, tko da tuki se strinjam z alex-om k te hoče odvrnt od nakupa, čeprov je sprednja folija brez veze, itak je šipa dost odpora. mislm sej če znaš mal pazit na svoje stvari je iphone kr odporen na marsikej. preizkušeno

zdele sm gledu tale case-mate
http://www.case-mate.com/iPhone-3G-Cases/Case-Mate-iPhone-3G--3GS-Barely-There-Cases.asp
kao barely there chase, huh,niso me prepričal tko mislm da bom pri novem iphonu kr ostal na nothing there chase. pa mal bl čuvat kukr tega k ga mam zdej Confused
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.05.2008
Prispevkov: 149
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 30.05.2010 22:00:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se tudi jaz stinjam! Predlagam folijo na ekranu in Case-Mate BarelyThere Clear varijatno...

V primeru, da te Case-Mate BarelyThere zanima (19,99 EUR) nas lahko za več informaciji kontaktiraš na info@digital-life.si
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.12.2008
Prispevkov: 298
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 30.05.2010 22:20:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če maš osnovne motorične sposobnosti ne boš mel prevelikih problemov z namestitvijo Invisible shielda.
Svetujem da ga namestiš zvečer in pustiš telefon do jutra pri miru da se shield lepo "prime"...
Imam že tretjega in sem z njim zelo zadovoljen. Edina stvar, ki je "slaba" je ta da se ti po parih mesecih začne nabirati umazanija na robovih in se ti nato tam odlep. Ker ima doživljensko garancijo (če je original Invisible shield) ti ga zamenjajo...
Predlagam ti da kupiš IS za sprednji del telefona za zadnjo stran se pa po mojih izjušnjah bolje obneseje gelaskini...
Če boš rabil dodatne informacije piši....
Prednost IS-a je predvsem ta da ne poveča volumna telefona, kot npr. razni etuiji, vendar ga tudi manj ščitijo proti padcem kot npr. etui iz silikona...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani