Jabuk
Problem: Povezava MAC <-> PC preko cross kabla
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 31.08.2004 08:52:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da se najprej pohvalim Very Happy Pred 2 mesecema sem tudi jaz postal SWITCHER in sem sedaj ponosni lastnik PowerBooka. Dobro ne samo 15 letno zivciranje nad POLKNI me je prepricalo v menjavo, HVALA BOGU tudi narava dela, ker drugace ne bi sploh vedel , da obstaja se kaj MANJ frustrirajoce kot je Microsoft.

No ampak zakaj pisem je ker imam en problem, in sicer ko sem si doma naredil mrezo tak da imam se zaenkrat PC in MAc-a oba povezana tako da imam na obeh net mi sedaj , pa ne me vprasat kaj sem naredil, dejansko nic kaj takega, ampak sedaj ko mi MAC najde PC masino in se hocem konektat na njo da si neke fileje prenesem, mi vedno javlja da Alias za PC masino nemore biti najden zaradi tega ker ne najde nekega osnovnega linka ali nekaj ... Moram kje kaj 'na roko' spremenit da bo to spet delalo, ker je sranje ko ne morem drugace sedaj prenasat filejev kot pa preko usb kljuca Mad

Vceraj je bila se ena finta, da sem imel v DVD-romu cd ki je , ok pol ugotovil ker ga tudi PC ni bral, pokvarjen, ga enostavno nisem dobil iz DVD-roma ven. Je to normalno ali je kaksna dodatna kombinacija tipk da cd dobis iz kompa?? No in je podobno napako javljalo kot pri zgornjem problemu

Hvala za odgovor.
Krispi


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 31.08.2004 11:44:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
velik pomoči najdeš tuki: www.apple.com/support

Tud to s CDjem je tam.

kar se tiče pa mreže, je pa tko, da moraš najprej dat neki v skupno rabo na PCju.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 01.09.2004 12:32:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede mreze. Ja saj imam pa sem nasel na netu tudi ko imajo ljudje enake probleme, samo nobena od tistih resitev ni meni pomagala, ker ce ne druga vsaj direktorijska struktura ni ustrezala tisti ki jo imam jaz na mojem Macu.

Naj bi obstajal /var/automount/network ki pa meni na 10.3.5 ne obstaja. Ok pol toti automount ze najdem na rootu samo pol ni nikjer networka.

Ko bi vsaj vedel kam on hodi to gledat, v kateri file itd .... da bi na roko zbrisal ali spremenil. Ker iz Polkn lahko enostavno pridem na MAC.


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani