Jabuk
Nekaj nujno za cold_Lja
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 80
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 10.07.2004 00:21:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Call me stupid sam js ne najdem kako nekomu pošlješ private mesage. In prosim nej me kdo poduči!!!!!!!!!!

Drugače pa cold_L ti si nekaj naročal preko cancoma. Daj opiši mi prosim ves postopek in koliko te je prišla poštnina, pa koliko si mogu čakat, pač vse. Ker si nameravam naročit minija pa me zanima kako pa kaj.


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 10.07.2004 11:42:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zasebno sporočilo sploh ni težko poslati. Ko si prijavljen imaš v meniju na levi povezavo na sporočila (ikona s pisemčkom). Klik na povezavo te privede do strani s tvojimi prejetimi sporočili. Na koncu prejetih sporočil je ikona s pismom, če nad njo malo podržiš kurzor se napiše novo sporočilo. Le klikneš na to ikonico in pojavi se okno za pošiljanje sporočil. Vpišeš naslovnika, vsebino sporočila in klikneš pošlji.

As simple as it gets. Very Happy

Drugače pa mislim, da Cold_L ni preveč zadovoljen s Cancomom, še posebej glede pošiljanja. Sicer pa ti bo sam razložil. :crazy:

_________________
http://www.bitenc.si/
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 80
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 10.07.2004 13:47:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
OK hvala, sem misil, da je tisti pisemček zgolj dekorativnega značaja. Bi blo dobro opremit še z kakšnim tekstom.


...drugače pa..je Cold_L na kakih počitnicah???
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 10.07.2004 17:37:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kolikor vem ne. Če se ti prav dolgo ne bo oglasil mi sporoči pa ti bom jaz povedal meni poznan del njegove "sage" s Cancomom. Very Happy

_________________
http://www.bitenc.si/
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 82
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 12.07.2004 13:00:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hm hm hm

prvo pošljem mail, če imajo, kar sem hotel kupit
kar kmalu dobim nazaj mail v polomljeni angleščini, da imajo
uprašam, če bi lahko poslali
hitro odgovorijo, da lahko
uprašam, kako je s plačilom
odgovor, da nakažem na njihov račun in ko dobijo, bodo poslali
ok, super, grem nakazat denar
to je bilo do, mislim da, 23.6., če je bila to sreda...

na banki mi rečejo, da je vmes praznik, vikend, da je treba še v kranj na banko to poslat in blabla in bodo zato prejeli čez teden dni, torej v sredo, datuma se mi ne da gledat

neverjetno, že v torek 29.6. dobim mail, da je stvar na poti, super
še isti dan uprašam, če bi mi lahko zrihtali backpack
pošljejo mi račun, enako kot prvič in jaz grem takoj na banko nakazat denar
nato mine par dni
v petek uprašam, kako je s tem, kje je moja pošiljka
odgovorijo, da še niso poslali, ker dostava še ni bila možna, karkoli že...

v torek, že 6.7., znanec pokliče tega prodajalca, ki se meni z mano
to zato, ker se je videlo, kakšne težave ima z angleščino in že z razumevanjem mojih mailov ter posledično zato nerad odpiše
no, izvem, da je bilo končno poslano, ok, kul
še isti dan pogledam maile in vidim, da backpacka ne bom dobil, ker ga žal niso mogli dobit, bodo poslali denar zanj nazaj

naslednji dan, sreda 7.7., znanec še enkrat pokliče, kje je paket in izve, da je moj PB na šVEDSKEM! to pa zato, ker so označili moj naslov, kot sem videl že na wannabe računu, ki so ga poslali po mailu, samo z eno črko, državo seveda - namesto SLO, SVN, karkoli, je pisalo samo S

ker njihovi južni sosedi, ki so že od nekdaj v vojni, se streljajo z loki, jedo drug drugega in včasih kamenje, niso zmožni naročit maca, so bili gotovo švedi...

danes je, em, 12.7. in kaj delam? čakam... pa še mal bo treba gor klicat, da mi pošljejo denar za torbo nazaj


še kakšen stavek iz mailov, mal za hec

The Powerbook is not on stock in Graz - we can send it to you with GLS. It Costs
9€ - here do you life or stay now?

I can sent to to slovenija - no problem

you will recieve it a few (normally 2-3 days) later

Our bank account will you find at the footer of the "Auftragsbest?tigung"

Your package is not on the way at this time, cause we wait f?r the delivering. I
send you mail, when the package is on the way.

ta je pa še najboljši:

?m very sorry, but I have to tell you, that the backpack you ordered is not longer available. Ich try my very best to get one for you, but it looks like if there were no way. What should I do? The bigger one - 17" is available. Maybe the BacPac Jump from Dicota is an alternate.



tragikomično :crazy:

Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 132
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 12.07.2004 16:54:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najprej malo tolažbe: v avstrijskih hotelih sem že večkrat dobil račun, po katerem sodeč prihajam iz SL-Sierra Leone. :crazy: Pol s švedsko sploh niso tok falil.

Me pa zanima, koliko ceneje te bo vse skupaj prišlo in pa, zakaj ga nisi šel kar osebno iskat, saj Avstralija ni tako daleč? Wink
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 82
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 13.07.2004 10:12:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ceneje okoli 60k,
iskat ga pa nisem šel zato, ker sem seveda mislil, da bom dobil po pošti v recimo 3 dneh, toliko pa že lahko počakam (pa še plačilo avtocest, 3-4 ure vožnje,...) eee, wrong :crazy:
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani